Могильов кришує своїх беркутівців-перевертнів
Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов доручив встановити і доповісти йому всі деталі інциденту з журналістом Мустафою Найемом.
Про це заявив радник міністра Костянтин Стогній, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.
Він підкреслив, що «звільняти співробітників „Беркуту“ до завершення службової перевірки не будуть точно».
«Мустафа у своїх коментарях пише, що, коли його співробітники міліції попросили пред'явити документи, він почав показувати документи, але, виходячи з його розповіді, зробив це неякісно, мигцем показавши документ», — заявив радник міністра.
«Як співробітник міліції може звірити документ, звірити фотографію в темряві, якщо людина якісно не показала посвідчення? Якщо людина відмовляється, міліція зобов'язана встановити його особистість», — сказав він.
«Співробітник міліції несе кримінальну відповідальність за бездіяльність. А якщо якийсь злочинець у районі? Міліція показала свої документи, покажи і ти свої якісно», — зазначив Стогній.
«У даному випадку Мустафа відмовився якісно показувати документи. Тому його доставили у відділення», — сказав він.
При цьому, за словами радника глави МВС, люди не зобов'язані носити з собою документи.
«Але тоді людина повинна запропонувати варіант можливості встановити свою особу. Якщо можливостей встановити особу немає, міліція зобов'язана доставити людину у відділення і встановити його особу. Мало що?», — сказав Стогній.
Як відомо, раніше в Києві співробітники підрозділу «Беркут» незаконно затримали журналіста Найема.
13 листопада 2010 року полковник міліції Констянтин Стогній напав на народного депутата Юрія Гримчака та побив його.
Читайте також:
Беркут затримав журналіста «Української правди» Мустафу Найема
Щодо незаконно затриманого журналіста Мустафи Наема сфабрикували адмінпротокол? Фото. Аудіо
Мустафа Наем: Ксенофобия не должна стать лицом украинской национальности
Радник Могильова полковник міліції Костянтин Стогній побив нардепа Юрія Гримчака
Полковника МВС Стогнія можуть посадити за напад на народного депутата Гримчака?
Что ждет Стогния за удар Луценко: орден или наказание?
Напавший на нардепа полковник Стогний будет увольняться только тогда, когда почувствует свою вину
Луценко не знает «откуда Андреев высосал историю об оральном сексе»
Рада заслухає міністра Могильова щодо побиття полковніком міліції Стогнієм нардепа Гримчака
Коментарі
переглядівВсе про: Анатолій Могільов, Беркут, затримання журналіста, Констянтин Стогній, менти-перевертні, Міліція, Мустафа Найем, напад на журналістів, незаконне затримання міліцією
Читайте по темі
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
-
Вадим Столар купив дві земельні ділянки на Оболоні –
-
Нардеп Гончаренко побудував масштабну мережу “Гончаренко центрів” за рахунок агробізнесу Бахматюка –
-
«А що ви Зеленскому зробите? Зараз кожен українець як мішень у тирі для його російських друзів», — Вадим Гладчук –
-
Севгіль Мусаєва: жодна демократія не може нормально розвиватися, коли правоохоронні органи, спецслужби та інші силові структури починають відігравати надмірну роль у суспільному житті –
