Керівництво Луганської облради проти облаштування кордону з Росією. Продалися москалям?
Керівництво Луганської обласної ради має намір застосувати усі можливі заходи для призупинення робіт (риття рову), які ведуться луганським прикордонним загоном на кордоні з Росією.
Як повідомили УНІАН у прес-службі обласної ради, голова обласної ради Валерій ГОЛЕНКО дав доручення підготувати відповідне звернення до прокуратури та внести розгляд цього питання на найближчу сесію обласної ради.
За словами заступника голови обласної ради Володимир ПРИСТЮКА, на адресу голови обласної ради надійшли звернення від жителів Краснодонського, Міловського, Біловодського районів та міста Свердловськ, у яких вони вимагають пояснити дії прикордонників.
Голова обласної ради з цього приводу зустрівся з представником Державного комітету прикордонних військ, начальником управління земельних ресурсів області та іншими посадовими особами. Після з’ясування ситуації керівництво обласної ради дійшло висновку, що земельні роботи проводяться незаконно. Прикордонники не змогли надати будь-якої проектно-кошторисної документації, а лише пояснювали свої дії указом Президента.
Як вважає керівництво обласної ради, указ Президента вони виконують всупереч діючому законодавству України, у тому числі й урядової програми «Контрабанда – СТОП!».
Довідка УНІАН. Довжина державного кордону з РФ, який проходить територією області, 746 км. Державний кордон проходить по 10 прикордонним територія області.
За даними Державної прикордонної служби, інженерне облаштування кордону здійснюється для протидії злочинності і не є відмежуванням від сусідніх держав.
Інженерне облаштування кордону передбачає встановлення інформаційних покажчиків щодо проходження лінії державного кордону, позначення на місцевості меж прикордонних контрольованих районів та прикордонної смуги; здійснення комплексного контролю за дотриманням режиму державного кордону шляхом розробки контрольно-слідової смуги; знищення об’їзних доріг, які не увійшли до державного реєстру; створення інженерних перешкод на потенційно небезпечних напрямках руху порушників кордону.
Заходи з інженерного облаштування проводяться по всьому периметру кордону з попереднім повідомленням прикордонних відомств суміжних країн.
“Безперечно, масштабність заходів, які проводить Державна прикордонна служба України, викликає супротив організованих злочинних груп. В зв’язку з цим з’являються заяви, у яких перекручуються факти, робляться спроби дискредитації діяльності прикордонників”, йдеться у заяві Держприкордонслужби від 15 травня.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
