Меразм. Мер столиці читає проповіді
Вочевидь, настрій, переданий візитом патріарха Філарета, вранці у п’ятницю, супроводжуватиме Черновецького цілий день. Свій виступ на колегії міськадміністрації він розпочав із біблейської притчи.
Розповівши історію про батька, який дав гроші своїм синам, після чого, один із них гроші закопав у землю, а другий повернув з прибутком, мер заявив:
– Я чинитиму, як той єврей. Буду нагороджувати тих, хто приноситиме прибутки, і каратиму тих, хто нічого не робить. Ми повинні наповнювати казну, тому що цього хочуть кияни, цього хоче Бог.
Черновецький попросив звернути особливу увагу на громадські слухання, які будуть проводитися у мікрорайонах міста:
– Ви зрозумійте, що це допоможе вам на наступних виборах, адже люди будуть знати вас, а ви – проблеми людей, — закликав мер.
Черновецький пообіцяв, що ті керівники, які добре працюватимуть, отримуватимуть гідну зарплатню – «бюджет нам це дозволяє».
Градоначальник зауважив, що таки проведе завтрашню зустріч із виборцями – «на зло тим, хто намагався її зірвати минулого разу».
Перед цим, керівники районних адміністрацій мають провести відповідні зустрічі і у своїх районах – з 10-ї до 12-ї години та доповісти про результат.
Черновецький доручив до наступної колегії підготувати карту автомобільних заторів у місті та шляхи вирішення цієї проблеми.
Після цього він залишив колегію.
Василь ВАСЮТИН, «КИЯНИ»
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Київ пахне димом, гаром і війною. Відомо про 28 локацій у Києві, що поруйновані внаслідок обстрілу –
-
Зеленский зловмисно не хоче підвищувати грошове забезпечення ЗСУ –
-
Вадим Гладчук: ворог України у москві, а не у Варшаві! –
-
Янукович відмовився від європейського вектора України сам, а Зеленський це робить хитріше за сценаріями свого куратора з фсб рф Патрушева, — Гладчук –
-
Гібрідний російський ворог Зеленський почав шанувати героїв УПА, ОУН та Бандеру зумисно для скандалів із сусідами поляками –
-
Комбат Ширшин підтвердив, що 425 і 225 м'ясні полки під особистим керівництвом росіянина Сирского –
-
Корчинський передав Дугіну маршрут групи ГУР МО України –
-
Про взаємини між лідером Народного Руху Чорноволом та замовником вбивства журналіста Гонгадзе Кучмою, якому Стефанчук вручив парламентську відзнаку імені Вячеслава Чорновола –
-
фсбешний хряк Стефанчук зробив підлог документів у парламенті, щоб допомогти Кучмі вийти зі скандалу з відзнакою імені Чорновола –
-
Мазепа порубав мов кабана на шкварки Зеленського –
-
Список українців, що померли під час навчань у полку росіянина Сирского «Скеля» за останні півроку –
-
Зеленский перетворив Україну на російське задзеркалля, — Гладчук –
-
Гладчук: Всі політики України, які повернули Польщі Орден Білого Орла і цим підтримали екскалацію конфлікту з поляками — корумповані росією! –
-
Матір неповнолітньої дитини суд позбавив волі на 5 років за критику диктатора Зеленського –
-
Одноразові сімейні виплати для того щоб зробити повернення з СЗЧ масовим, — альтернативна реформа ЗСУ –
