Суд залучив журналіста «Комсомольской правды» до справи за позовом видавця журналу «Папарацци»
Сьогодні Печерський суд прийняв рішення залучити журналіста «Комсомольской правды» Інну ЗОЛОТУХІНУ і МВС до справи за позовом видавця журналу «Папарацци» Валіда АРФУША до міністра внутрішніх справ України Юрія ЛУЦЕНКА.
Як повідомили УНІАН в прес-службі Валіда АРФУША, відповідне клопотання подав Ю.ЛУЦЕНКО.
У повідомленні підкреслюється, що тим самим Ю.ЛУЦЕНКО хоче перекласти відповідальність за неправдиву інформацію, яку він дав «Комсомольской правде», на журналістку даного видання.
Адвокат В.АРФУША Віктор НІКОЗАКОВ звернув увагу на те, що І.ЗОЛОТУХІНА не писала авторський матеріал, а лише передала слова Ю.ЛУЦЕНКА.
«Сьогоднішнє судове засідання довело, що Ю.ЛУЦЕНКО хоче підставити не тільки «Комсомольскую правду», а і всіх журналістів. Тепер кожен може наслідувати приклад Ю.ЛУЦЕНКА, дати інтерв`ю, поширити неправдиву інформацію, і не нести за це ніякої відповідальності, переклавши її на журналіста, який всього лише виконує свій службовий обов`язок, публікуючи це інтерв`ю», — сказав В.АРФУШ.
Як повідомляв УНІАН, у листопаді 2005 року видавець журналу «Папарацци» В.АРФУШ подав до суду на міністра внутрішніх справ України Юрія ЛУЦЕНКА за те, що той третього листопада 2005 року в інтерв`ю газеті «Комсомольская правда в Украине» заявив, що рік тому Генеральна прокуратура порушила проти братів АРФУШ кримінальну справу.
У інтерв`ю журналістам 2 червня цього року В.АРФУШ заявив, що він вимагає від Ю.ЛУЦЕНКА особисто відшкодувати йому 1 млн. грн. як компенсацію за завдану моральну шкоду, і збитки, завдані агентству, що належить братам АРФУШАМ, оскільки після заяви міністра воно втратило частину контрактів, що, в свою чергу, призвело до фінансових втрат.
Як зазначає В.АРФУШ, він і його адвокат звернулися із запитом в Генпрокуратуру і одержали від неї відповідь, що Генпрокуратура не розслідувала і не розслідує ніяких кримінальних справ щодо них. Таким чином, зазначив В.АРФУШ, «він (ЛУЦЕНКО – УНІАН) просто бреше з метою захисту вищої влади України».
За словами В.АРФУША, він хоче, щоб суд підтвердив, що заява міністра про нього і його брата, «є брехнею». «І цьому у нас є підтвердження», — підкреслив він.
Відповідаючи на запитання журналістів, чому він збільшив суму позовних вимог з 1 грн. до 1 млн. грн., В.АРФУШ відповів, що недавно, коли в МВС відбувалася прес-конференція з участю Ю.ЛУЦЕНКА, його не пустили, мотивувавши цей крок з боку МВС словами міністра, який нібито заявив, що “не пускає до себе скандальних журналістів».
На запитання журналістів, яким чином Ю.ЛУЦЕНКО виплачуватиме компенсацію в 1 млн. грн. у випадку, якщо суд задовольнить позовні вимоги В.АРФУША, бізнесмен відповів: «Я ж бачив в газетах його декларацію (про доходи — УНІАН). Він нормально багата людина. Я вважаю, такі гроші знайдуться у нього. Будинок у нього непоганий…». (Згідно з декларацією, загальна сума сукупного доходу Ю.ЛУЦЕНКА в 2005 році становила 231 тис. 300,50 грн. — УНІАН).
Водночас В.АРФУШ зазначив, що він також вимагатиме, щоб поширена газетою «Комсомольская правда в Украине» інформація була спростована в тому ж місці в той же спосіб, який вона була надрукована в листопаді минулого року.
Крім того, він не виключає, що вимагатиме від Ю.ЛУЦЕНКА особистих вибачень.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
