Пора диоксина. Путину официально разрешат использовать спецслужбы на территории Украины
Совет Федерации на заседании 7 июля примет постановление, дающее президенту России право бессрочно использовать спецслужбы, включая ГРУ, за пределами территории РФ для защиты интересов России и для противодействия международному терроризму.
Об этом заявил в пятницу спикер верхней палаты российского парламента Сергей Миронов.
«В развитие закона РФ «О противодействии терроризму» на ближайшем заседании Совета Федерации 7 июля Совет Федерации примет постановление, дающее президенту право бессрочно использовать спецслужбы, включая ГРУ, за пределами территории РФ для противодействия международному терроризму и защиты интересов России и граждан России», – сказал спикер журналистам.
Спикер сказал, что это решение будет принято в связи с захватом и убийством сотрудников российского посольства в Ираке. «Это, безусловно, связано с захватом заложников в Ираке», – сказал он.
Миронов еще раз подчеркнул, что постановление дает президенту право использовать спецслужбы за пределами РФ «без ограничения сроков, постоянно, в случае необходимости».
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
ЧЕРВОНА АРМІЯ СИРСЬКОГО –
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
