30.05.2023 23:56 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Партія регіонів введе комендантську годину для дітей і підлітків

Член парламентської фракції Партії регіонів, голова Комітету Верховної Ради з питань науки та освіти Максим Луцький вважає, що обмеження перебування дітей і підлітків після 22-ї години у громадських місцях без супроводу батьків має бути затверджене законодавчо.

Як повідомила прес-служба Партії регіонів, про це він сказав у коментарі УНН.

«Я також батько, і для мене це питання досить актуальне. Статистика дитячої злочинності сьогодні вражає. Дітей можна побачити опівночі в будь-якому „злачному“ місці: на дискотеці, в нічному клубі, на вулиці. Перш за все, треба зробити так, щоб діти відчували себе у безпеці. А як це буде називатися — комендантським часом чи обмеженням – не має значення», — зазначив Луцький.

За його словами, потрібно не просто обмежити перебування на вулиці дітей та підлітків у нічну пору, а запропонувати їм альтернативу.

«Дітей потрібно загрузити фізично. Футбол, волейбол, плавання, танці, всілякі гуртки – це найефективніші та дієві методи самовираження. Лише ненав'язливий контроль за безпекою дітей не викличе їхнього протесту», — переконаний регіонал.

Вiн також наголосив на тому, що обмеження щодо перебування дітей віком до 14 років у громадських місцях уже давно діють у Хмельницькій, Житомирській областях, у Миколаєві, а незабаром до них приєднається і Львівська область.

«Київська влада поки що пропонує ввести лише штрафи для батьків, діти яких перебувають без нагляду. Їх хочуть штрафувати на 8 тис грн. Але навряд чи це вирішить проблему дітей на вулиці. Розпочнуться судові тяганини, заяви батьків і так далі. А діти тим часом будуть, знову ж таки, на вулиці», — зазначив політик.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 13-12-2011 16:30 | Кількість переглядів 9295 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100