Янукович хоче 10 комітетів
Фракція Партії регіонів наполягає на пропорційному розподілі парламентських комітетів і претендує на керівництво в 10 комітетах.
Як передає кореспондент УНІАН, про це сказала на засіданні фракції Партії регіонів, яке зараз проходить в сесійній залі ВР, народний депутат України Олена ЛУКАШ.
Вона зазначила, що необхідно керуватися регламентом ВР, де йдеться про пропорційний розподіл комітетів. За її словами, виходячи із кількості народних депутатів у фракції “Регіонів” (186 народних депутатів – УНІАН), фракція має очолити не менше 10 комітетів.
О.ЛУКАШ зазначила, що в протоколі узгоджень між коаліцією і опозицією, який обговорювався лідерами фракцій під час вчорашньої зустрічі з Президентом України Віктором ЮЩЕНКОМ, опозиції було запропоновано керівництво у 5 контрольних комісіях. О.ЛУКАШ зазначила, що йдеться про комісію з питань контролю за діяльністю правоохоронних органів, а також комісію з питань контролю за дотриманням прав людини, комісію з питань соціального забезпечення, комісію з питань моніторингу за дотриманням свободи слова, комісії з питань моніторингу соціально-економічного розвитку України.
За словами О.ЛУКАШ, під час дискусії фракція “Регіонів” намагалася переконати в тому, що «ці комісії можуть трансформуватися в комітети». Вона зазначила, що в такому випадку може виникати дублювання функцій між комітетами та комісіями. Народні депутати з фракції Партії регіонів підтримали пропозицію про те, що фракція має стояти на позиції щодо пропорційного розподілу комітетів ВР.
Як повідомляв УНІАН, вчора до пізнього вечора тривати переговори між коаліцією та опозицією за участю Президента, однак сторони так і не досягли домовленості щодо розблокування роботи ВР, яке триває з 27 червня...
Зустріч лідерів фракцій з Президентом завершилася створенням робочої групи з представників фракцій, які працюватимуть над узгодженням розбіжностей між коаліцією і опозицією. Каменем спотикання під час зустрічі став принцип розподілу парламентських комітетів.
Сьогодні консультації коаліції і опозиції продовжаться. Очікується, що після засідання фракції Партії регіонів о 10.00 до них приєднаються представники “трійки” – Юлія ТИМОШЕНКО, Олександр МОРОЗ, Роман БЕЗСМЕРТНИЙ, щоб пояснити пропозиції коаліції стосовно принципів розподілу парламентських комітетів.
На даний час засідання фракції Партії регіонів завершено. Представники фракції блокують трибуну, президію, а також урядову і суддівську ложу. В сесійній залі немає народних депутатів із фракцій “Наша Україна”, БЮТ та СПУ і присутні лише декілька депутатів із фракції КПУ.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
-
Vadym Gladchuk: дев'ять методів боротьби з російськими КАБами –
-
Про справжніх рятівників Києва у 2022 році –
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
