Завтра Тимошенко мітингами молодіжки СДПУ(0) та ПР розводитимуть на бабло
Как стало известно ForUm‘y, 17 марта в 12:00 начнется пикетирование Кабмина представителями молодежных организаций.
Лидеры молодежных общественных организаций 16 марта нынешнего года обратились с открытым письмом к премьер-министру Украины, относительно необходимости внесения изменений в главный финансовый документ страны.
Причиной стало то, что в молодежной среде обеспокоены возможностью уменьшения некоторых статей расходов госбюджета, таких как: кредитование молодых семей на строительство жилья и на получение высшего образования, господдержка проектов молодежных организаций на выполнение мероприятий, касающихся семьи, детей и молодежи, сохранения льготного проезда студентов в транспорте.
Молодежь обращается к премьер-министру Украины с просьбой найти возможность для безотлагательной встречи с лидерами молодежного движения Украины. Целью встречи станет решение вопросов социальной защиты молодежи, которые возникли накануне утверждения госбюджета Украины на 2005 год.
«Сокращать расходы на финансирование молодежных социальных программ сегодня не допустимо. Это точно приведет к увеличению проблем в сфере молодежной политики и повысит социальное напряжение среди молодежи», — считает председатель Всеукраинской организации «Союз молодежи регионов Украины», народный депутат Виталий Хомутынник.
КОМЕНТАР
Всеукраїнське молодіжне об’єднання «Молодь – надія України», ГК «Громадський спротив» вимагають від парламенту та Уряду Юлії Тимошенко припинити розкрадання бюджетних коштів через ліквідацію фінансування за кодом класифікації 3401170 у Державному бюджеті. Направити отримані кошти на підвищення стипендій та збільшення одноразової допомоги при народжені дитини молодим сім’ям.
http://www.sprotiv.kiev.ua/?id=15.03.2005%2012:25&tablename2=news_hroniki
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
