Тимошенко закликає ”Нашу Україну” разом скласти депутатські повноваження
Лідер фракції БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО закликала народних депутатів із фракції «Наша Україна» разом скласти депутатські повноваження для того, щоб Верховна Рада стала недієздатною.
Як передає кореспондент УНІАН, вона сказала сьогодні у парламенті, що у ВР відбувся «справжній політичний переворот». За її словами, більшість, яка склалась у парламенті, є «політично нелегітимною», тому що не спирається на більшість суспільства.
Як сказала Ю.ТИМОШЕНКО, «з правової точки зору це не є законним угрупованням». За її словами, сьогоднішнє повторне оголошення про створення антикризової коаліції є свідченням того, що раніше «це було зроблено незаконно».
Лідер БЮТ наголосила, що ця більшість є «морально нелегітимною», оскільки замішана на «продажності такого масштабу», якого ще не знала Україна.
Як заявила Ю.ТИМОШЕНКО, «переворот у парламенті» може зупинити Президент України, розпустивши цю Верховну Раду. Водночас вона зауважила, що виходом є ситуація, коли фракція БЮТ разом із фракцією «Наша Україна», тобто не менше 150 народних депутатів, складуть свої депутатські повноваження і парламент виявиться недієздатним.
Ю.ТИМОШЕНКО наголосила, що фракція БЮТ готова до такого кроку, і закликала «Нашу Україну» підтримати її.
До Верховної Ради за списком БЮТ пройшло 129 народних депутатів. На сьогодні уже чотири народні депутати з цієї фракції увійшли до антикризової коаліції.
У складі фракції «Наша Україна» — 80 депутатів. Відомо, що двоє її представників увійшли до нової коаліції.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
