”Візовий кодекс” ЄС усуне зневажливе ставлення до українських громадян
Делегації України та Європейської Комісії на переговорах у Брюсселі погодили проект Угоди між Україною та ЄС про спрощення візового режиму.
Як повідомили УНІАН у прес-службі МЗС України, делегацію України очолив заступник міністра закордонних справ Микола МАЙМЕСКУЛ.
На переговорах 20 липня сторони також досягли суттєвого прогресу в узгодженні проекту Угоди про реадмісію осіб, з урахуванням національних інтересів України.
Сторони домовились провести наступний раунд переговорів щодо проекту Угод між Україною та ЄС щодо спрощення візового режиму та реадмісії осіб у вересні ц.р., під час якого українська сторона сподівається остаточно підготувати угоди до підписання.
У своєму виступі М.МАЙМЕСКУЛ наголосив на численних проблемах, з якими стикаються громадяни України при оформленні віз для в’їзду до держав-членів Європейського Союзу. Українська сторона наголосила на неприпустимості випадків зневажливого ставлення до громадян України, необхідності забезпечення з боку держав-членів ЄС прозорості візових процедур, уніфікації візових вимог усіма державами-членами. Європейській стороні були передані результати досліджень громадських організацій зі цього питання.
У свою чергу представники Євросоюзу повідомили про схвалення Європейською Комісією 19 липня проекту „Візового кодексу”, який має замінити існуючі інструктивні матеріали з цього питання та містить, зокрема, обов’язок консула пояснювати причини візової відмови. Водночас керівник делегації Єврокомісії пообіцяв невідкладно звернутися до керівників дипломатичних установ держав-членів ЄС в Україні з метою розв’язання згаданої проблематики по лінії консульських служб та МЗС України.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
