25.04.2019 03:28 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Передвиборна програма кандидата у народні депутати Гладчука Вадима Федоровича

Передвиборна програма кандидата у народні депутати

в одномандатному окрузі № 223

ГЛАДЧУКА ВАДИМА ФЕДОРОВИЧА

ЗА ДЕМОКРАТІЮ, ПРОТИ КОРУПЦІЇ!

Сьогодні перед нами вибір: жити у вільній країні, якою керуватимуть чесні політики відповідно до волі народу й власної совісті, або продатись пройдисвітам і брехунам за пайки, подачки, пусті обіцянки. Вірю, що ми зробимо правильний вибір.

Обираючи своє майбутнє, не будемо підтримувати тих, хто шукає шлях до нашого серця через шлунок або зловживає службовим становищем на роботі, нав'язуючи нам вибір олігархів, чиновників, начальства.

Не повіримо дорогій політичній рекламі, розвішаній на кожному стовпі самозакоханими бандитами за кошти, вкрадені у нас.

Нам не потрібні у парламенті ані висуванці злочинного режиму, що брехнею і свавіллям дискредитував себе, ані «незалежні кандидати», що викидають мільйони на самовихваляння на телебаченні, не сміючи підняти голос проти гвалтування українського народу можновладцями, ані крикуни з групи підтримки засуджених злочинців, ані «спортсмени», у яких єдиний аргумент — кулак, ані політичні трупи епохи червоного терору, винуватці голодоморів.

Наш вибір — правда, права людини, народовладдя та суд над злочинцями. Я відстоюватиму цей вибір за будь-яку ціну. Все життя я боровся і продовжуватиму боротись за права людини, кажучи правду, піднімаючи людей на боротьбу проти свавілля, критикуючи «високоповажних» брехунів та грабіжників у інтернет-виданні «Спротив» — sprotiv.org та у газеті «Молодіжні Хроніки».

У разі обрання народним депутатом України я ініціюватиму та доб'юся, щоб в Українській державі діяв Закон України «Про суд присяжних».

Будь-який повнолітній, дієздатний, несудимий громадянин на засадах відкритого жеребкування по списку виборців зможе взяти участь, як присяжний, у колегії з 12-ти присяжних, яка визнаватиме винними чи зніматиме обвинувачення з підсудних, визнаватиме або відкидатиме позовні вимоги в усіх кримінальних, адміністративних, цивільних, господарських судових процесах, у яких хоча б одна сторона заявила про недовіру до професійних суддів.

Залишаться у минулому абсурдні й репресивні судові процеси, на яких влада знищує інакомислячих, по-рейдерськи захоплює чуже майно, душить бізнес податками, вертить законом, мов дишлом, на користь хабарників та можновладців.

Інціюватиму зменшення податкового навантаження для малого бізнесу та мораторій на нові податки.

Я виступатиму проти будь-якого посилення податкового тягаря, громогласно клеймитиму з парламентської трибуни усі грабіжницькі потуги невмілих чиновників покрити збитки від власної некомпетентності, злодійкуватості, невмілого керування за рахунок «розкулачування» підприємців.

Я виступатиму у парламенті за поетапне скорочення усіх податків (в Україні їх найбільше у світі — 135) до одного — десятини, податку з доходів у розмірі 10%, що сплачуватиметься всіма фізичними та юридичними особами (окрім неприбуткових організацій). Наполягатиму на ліквідації ПДВ. Державне мито як офіційна плата в розумному обсязі за адміністративні послуги державного апарату замінить всі корупційні схеми.

Священне право людини критикувати усі неподобства та усіх негідників, думати що завгодно і чесно заявляти про свої переконання буде захищене окремим законом.

Чиновникам та грошовим мішкам буде заборонено втручатися у редакційну політику мас-медій і регулювати Інтернет. Насильницьке перешкоджання вільному висловлюванню думок каратиметься як тяжкий кримінальний злочин.

Я доб'юся припинення бюджетного фінансування та ліквідації усіх антиконституційних самозваних органів, які займаються цензурою під предлогом захисту суспільної моралі.

Всі корупціонери, які продають Українську державу, торгують владою за гроші та «пиляють бюджет», будуть притягнуті до кримінальної відповідальності й судитимуться судом присяжних. За проведення закупівель без конкурсу винний чиновник негайно звільнятиметься з посади.  За доведену крадіжку з державного бюджету у розмірі більш ніж 100 000 гривень у корупціонера конфіскуватиметься усе особисте майно та майно, фіктивно записане на родичів. За крадіжку у розмірі більш ніж 500 000 гривень чиновний злочинець буде присуджений до довічного ув'язнення.

Я все життя прожив у Шевченківському районі Києва, 15 років займаюся громадською діяльністю. З таким досвідом я знаю та зможу, як депутат, захистити перлину столиці — Андріївський узвіз. Передусім я звернуся з депутатськими запитами щодо незаконного будівництва у цій частині Києва до відповідних інстанцій. Також із зацікавленими мешканцями Шевченківскього району ініціюватиму зміни до закону про статус міста Києва, що суттєво ускладнять варварську забудову в історичній частині столиці.

Не секрет, що колишній керівник нашого району хоче бути «недоторканним», сховатися від кримінальної відповідальності за парламентськими стінами. Голосуючи за мене, ви визнаєте злочинця винним. У разі обрання народним депутатом я доб'юся створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України із розслідування зловживань колишнього керівництва Шевченківської РДА та притягнення винних до відповідальності.

* * *

Моя передвиборча програма — це ваші накази виборців, які я зобов'язуюся виконати на відповідальній посаді Народного депутата України.

Телефонуйте мені особисто за номером (050) 462-94-15.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 30-07-2012 23:42 | Кількість переглядів 31830 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100