18.02.2020 20:31 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Нардеп-бютівець Дубовий побив голову окружкому

26 жовтня 2012 року в 8.30 у приміщенні окружної виборчої комісії №141 у райцентрі Татарбунари народний депутат Олександр Дубовой наніс фізичні травми голові окружкому Юрію Авербаху.

Після цього Авербах звернувся за медичною допомогою в райлікарню, повідомляє управління з взаємодії з правоохоронними органами Одеської облдержадміністрації.

В управлінні відзначили, що під час бесіди «народний депутат буквально взяв за горло голову окружкому».

З урахуванням того, що подібний інцидент за участю депутата Дубового також мав місце 25 жовтня на території цього округу, й від насильства з боку членів команди депутата постраждав іноземний громадянин, у райцентр Татарбунари викликали міліцейське підкріплення, додали в ОДА.

У свою чергу, у Татарбунарському РУВС повідомили, що до них "дійсно звернувся новопризначений голова окружкому №141 Авербах за направленням для обстеження в бюро судово-медичної експертизи через «травми шиї й грудної клітини».

Голова Одеської облорганізації Комітету виборців України Анатолій Бойко заявив, що «інцидент в окружкомі може бути пов'язаний з рішенням ЦВК повністю обновити за 6 днів до виборів керівництво 141-й окружної комісії».

"Згідно з постановою ЦВК № 1754, головою комісії замість Олени Глищинської став Авербах (суб'єкт подачі фракція «Народної партії» у ВР), заступником призначений Михайло Донін (суб'єкт подачі «Русь Єдина»), новий секретар окружкому – Олександра Руденко (суб'єкт подачі партія «Молодь до влади»).

Як відомо, народний депутат Олександр Федорович Дубовой є братом кандидата в народні депутати по округу № 141 Олександра Івановича Дубового.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 26-10-2012 22:20 | Кількість переглядів 17432 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100