25.06.2021 15:35 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

«Регіонали» навчили членів ДВК фальсифікувати вибори — ОПОРА

У Луцьку виявили аудіозапис з навчання членів ДВК від Партії регіонів, в яких містяться вказівки до фальсифікації виборів.

26 жовтня 2о12 року під час прес-конференції громадської мережі ОПОРА у Луцьку було презентовано аудіозаписи з навчання для членів дільничних виборчих комісій від Партії регіонів, яке відбулася 12 жовтня у селищі Турійськ.

Під час навчань інструктор Партії регіонів Олег Володимирович та депутат Партії регіонів у Волинській облраді, начальник управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Волинської ОДА Андрій Мельник закликали до фальсифікації результатів виборів.

Так, Олег Володимирович пояснив членам ДВК як вести себе з неугодними спостерігачами, а також як потрібно рахувати бюлетені на користь Партії регіонів.

«Якщо спостерігач чи навіть народний депутат, який до вас приїде, починає качати свої права і погрожувати вам якоюсь відповідальністю – ви можете більшістю ухвалити рішення про видалення з залу цієї особи, бо вона заважає вам працювати. Більшість проголосувала – і правоохоронець має цю особу вивести. Нам задають питання: а якщо правоохоронець не захоче? Дзвоните Юрію Максимовичу (керівник Турійської районної організації Партії регіонів), він дзвонить Олександру Башкаленку (голова Волинської обласної організації ПР і перший заступник голови Волинської ОДА) і за дві хвилини правоохоронець буде виконувати рішення», — пояснив інструктор членам ДВК.

Потім інструктор розповів членам ДВК про методику фальсифікації волевиявлення громадян.

«Берете виборчий бюлетень. Дивитесь: номер двадцять. Поклали в стопочку Партії регіонів. Знову берете бюлетень: номер двадцять. Кладете в стопочку Партії регіонів. Третій бюлетень – номер двадцять. В Партію регіонів. Четвертий бюлетень: номер дев’ятнадцять. Поклали його в стопочку за номер двадцять. Може людина фізично помилитися? Може! Закон не передбачає відповідальності. За технічну помилку ніхто ніякої відповідальності не несе», — говорив інструктор.

Також він чітко пояснив, що комісія більшістю голосів може визнати бюлетень дійсним і встановити волевиявлення громадянина, у випадку, якщо напроти Партії регіонів стоїть будь-яка позначка, хоча на бюлетені є ще й інші відмітки.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 27-10-2012 17:12 | Кількість переглядів 1866 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100