По чотирьох дільницях 223 округу ОВК подала до ЦВК сфільсифіковані данні — Магера
Заступник голови Центрвиборчкому Андрій Магера пригрозив системним адміністраторам окружних комісій кримінальними справами за неправильні цифри.
Про це він сказав на брифінгу у вівторок, 30 жовтня 2012 року.
Говорячи про ситуацію, коли в електронну систему «Вибори» вносяться дані, які не відповідають даним в паперових протоколах, Магера зазначив, що 29 жовтня такі випадки були на чотирьох дільницях Шевченківського району Києва (округ №223).
«Ми виявили невідповідність і вимагали від окружної комісії перевірити дані, оскільки у протоколах дільничних комісій цифри правильні, а електронні дані не відповідали дійсності», — сказав він.
«Я хочу вірити, що це помилка системного адміністратора, в іншому випадку доведеться звертатися до правоохоронних органів. Це стосується всіх системних адміністраторів у всіх комісіях — уважно потрібно вводити дані. Якщо будуть ознаки навмисного спотворення інформації, будуть питання до правоохоронних органів про порушення кримінальних справ», — зазначив він.
Як відомо, раніше заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна заявила про випадки, коли системні адміністратори окружкомів відправляють в Центрвиборчком «фантомні цифри», які не відповідають даним в протоколах дільничних комісій.
Раніше «Спротив» опублікував розслідування про те, як глава ОВК Юрій Литвишко разом зі своїм заступником-анархісткою Анастасією Примак зумисно передавав брехливі данні про результати голосування у ДВК до ЦВК на користь Пилипишина.
Коментарі
переглядівВсе про: 223 округ, Андрій Магера, Левченко Юрій, ОВК, Пилипишин, сфільсифіковані данні, Центрвиборчком
Читайте по темі
-
Російські хакери зламали сайт Народної ЦВК, перешкоджаючи Вадиму Гладчуку бути обраним сьомим Президентом України –
-
Чому Україні вкрай потрібно оновити владу –
-
Фальсифікація! У Марганці визнані недійсними вибори на одній з дільниць –
454213
-
Готуються ЗЕфальсифікації? Наближені до Єрмака з офісу преЗЕдента люди хотіли відставки членів ЦВК –
468065
-
Зелені гниди обмежили можливість самовисування громадян на місцевих виборах та збільшили грошові застави –
466731
-
Самовисуванців не буде, — Виборчий кодекс Зеленського позбавив мільйонів українців права бути обраним –
466812
-
61 «кнопкодавство» Єфремової: Зеленський обіцяє перевірити дані про членкиню ЦВК по його квоті –
467644
-
Зелені чоловічки звільнили ЦВК. Зеленский хоче мати своїх «підрахуїв» для референдумів? –
466988
-
Тест на независимость судей: чем закончится дело о 198 округе? Расследование –
454945
-
Айвазовська з Опори розкритикувала Виборчий кодекс –
454204
-
Кумівство. Сестра секретарки Зеленського потрапила у прохідну частину виборчого списку «Слуги народу». Відео –
468012
-
Хроніки окупації: Зеленський з Аваковим не дадуть брату Медведчука програти на «виборах». Фото –
485716
-
Як фальсифікували вибори 21 липня 2019 року. Заповнення виборчих протоколів до підрахунку голосів. Відео –
478144
-
Як фальсифікували вибори 21 липня 2019 року. Вкидування бюлетенів пачками. Відео –
454191
-
МЗС Росії назвало протиправні дострокові «вибори» від зебень: «Голосування надії» –
454202
