26.02.2024 16:26 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

З 18 міністрів – четверо росіян і одна молдаванка. Ще п’ятеро – уродженці Донбасу

 

Президент Віктор Янукович призначив новий Кабінет міністрів України. Цікаво, що серед 18 міністрів четверо народилося в Росії, троє з них опісля переїхали на Донбас, де й зробили кар’єру. Ще п'ятеро міністрів — уродженці рідного регіону Віктора Януковича.

Російські представники нового уряду — усім відомі люди. Це новий-старий прем’єр-міністр Микола Азаров, який народився у місті Калуга в Росії.

Раїса Богатирьова — уродженка міста Бакал Челябінської області, Росія. У 1977 році закінчила Харківський медичний університет.

Міністр оборони України Павло Лебедєв народився у с. Новомихайлівське, Туапсинському району, Краснодарського краю, Росія. За плечима новоспеченого міністра лише середня спеціальність, яку Лебедєв здобув у Ярославському вищому воєнному училищі.

Міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов теж народився в Росії у містечку Піщаний, Мурманської області. У 1980-х роках переїхав у Донецьк.

Ще одна іноземка в українському уряді – міністр без портфеля Олена Лукаш, яка народилася у м. Рибниця у Молдові. У 1970-х роках переїхала у Сєверодонецьк Луганської області.

Міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков також народився не на території України. Новоспечений міністр — уродженець селища Топар, Карагандинської області, Казахстан.

Представники з Донбасу:

міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко – Констянтинівка, Донецька область,

віце-прем'єр Юрій Бойко – Горлівка, Донецька область,

перший віце-прем'єр Сергій Арбузов — Донецьк,

міністр соціальної політики Наталія Королевська – м.Красний Луч, Луганська область,

міністр доходів і зборів Олександр Клименко – м. Макіїївка, Донецька область.

Походження інших міністрів не обмежується лише східною географією, однак у новому уряді немає жодного представника з Західної України. Лише центр і північ.

Зокрема, міністр освіти і науки Дмитро Табачник та віце-прем'єр Костянтин Грищенко — уродженці Києва, рідне місто міністра юстиції Олександра Лавриновича — Овруч, Житомирська область, міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького – містечко Лебедин Сумської області, міністра інфраструктури Володимира Козака — Пологи Запорізької області.

Віце-прем'єр Олександр Вілкул народився у Кіровограді, міністр фінансів Юрій Колобов — у місті Павлоград Дніпропетровська області, міністр закордонних справ Леонід Кожара — у Полтаві, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Темник — у с. Гурівка Долинського району Кіровоградської області. До слова це ще один міністр нового уряду Азарова, який здобув лише середню спеціальність. У 1992 році він закінчив Воронезьке вище військове авіаційне інженерне училище.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 24-12-2012 22:06 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100