Мафіозі Курченко побудує арену для Євробаскету за 280 мільйонів
Східно-Європейська паливно-енергетична компанія стане генеральним інвестором з підготовки Харкова до чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року.
Про це повідомляє прес-служба компанії, передає «ЛігаБізнесІнформ».
Президент «СЄПЕК» Сергій Курченко планує направити на будівництво в Харкові багатофункціональної спортивної арени, розрахованої на 6 тисяч глядачів.
За попередніми оцінками, обсяг інвестицій СЄПЕК складе близько 280 млн гривень. Арену планують здати в експлуатацію вже в січні 2015 року.
Після проведення Євробаскет-2015, спортивна споруда можна використовувати для проведення різних змагань з багатьох видів спорту.
Раніше повідомлялося, що новий комплекс буде побудований за проектом баскетбольної арени в Шауляї. Земельна ділянка знаходиться на перетині Московського проспекту і Маршала Жукова. Генеральний підрядник проекту ТОВ Спецбудмонтаж-Україна.
Нагадаємо, що державних бюджет витратить на підготовку до чемпіонату Європи з баскетболу більше 7 млрд гривень.
Як відомо, група Курченка «СЄПЕК» (раніше — «Газ України») спеціалізується на торгівлі зрідженим та природним газами, нафтопродуктами та товарами для нафтогазової галузі, експлуатує близько 150 АЗС.
За даними «Української правди», засновником головних структур групи «СЄПЕК» виступив невідомий бізнесмен Андрій Кошель.
Як відомо, нещодавно депутат Юрій Сиротюк направив депутатський запит на ім'я генпрокурора Віктора Пшонки та голови СБУ Олександра Якименка, в якому йшлося про те, що син генпрокурора Артем Пшонка «кришує» діяльність компанії Курченка «Газ-Україна-2009», яка здійснює контрабанду бензину і монополізує ринок.
Коментарі
переглядівВсе про: Андрій Кошель, Артем Пшонка, баскетбол, Газ України, контрабанда, Курченко, Сергій Курченко, СЄПЕК, Спецбудмонтаж-Україна, Східно-європейська паливно-енергетична компанія, чемпіонат Європи, Юрий Сиротюк
Читайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
