22.10.2020 00:34 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

#Покращення. У гауляйтера Попова хочуть заборонити продаж кави з автомобілів

Київська влада хоче заборонити продаж кави з автомобілів.

Про це заявив в.о. першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко.

Голубченко запропонував чітко визначити правила пересувної торгівлі і на найближчій сесії вже нелігітимної Київради їх затвердити.

«У Києві 90% автомобілів, в яких торгують кавою, оснащені газовими балонами. Якщо вибухне такий балон і постраждають діти — відповідати будемо ми, київська адміністрація», — розповів байку він, забувши про хоч якусь відповідальність КМДА, коли людей вбиває кригою з будинків (як на Ярославовім Валу), або за тих, хто загинув, провалившися в яму на тротуарі (на Стрілецькій).

Голубченко зазначив, що дозвіл на таку торгівлю повинні видавати в ДАІ за наявності висновків спеціалізованого науково-дослідного інституту про те, що автомобіль безпечний для здійснення торгівлі.

«Якщо автомобіль підключений до електроенергії, тоді, я думаю, можна продавати каву в цьому автомобілі», — радісно заявив корупціонер Голубченко від передчутів великих гешефтів.

Як відомо, раніше президент Асоціації мобільних кав'ярень Віталій Бяльський заявляв, що в законодавчій базі немає документа, яким би регулювався цей бізнес, і ні слова про заборону газових балонів в законах теж немає.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 23-04-2013 23:11 | Кількість переглядів 743 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100