Луценко не збирається йти з посади
У вівторок у міністра внутрішніх справ України Юрія ЛУЦЕНКА заплановано зустріч з Президентом України Віктором ЮЩЕНКОМ, де йтиметься про нові політичні обставини, які виникли після заяви Романа БЕЗСМЕРТНОГО щодо переходу “Нашої України” в опозицію.
Про це Ю.ЛУЦЕНКО сказав в інтерв’ю “5-му каналу” в неділю.
Він зазначив, що не повинен жодним чином виконувати рішення цієї політичної сили, оскільки він не є членом партії. “Але тим не менше я буду мати з Президентом розмову стосовно подальшої поведінки всіх тих, хто є представниками Майдану демократичних сил у нинішньому уряді”, — зазначив міністр.
Ю ЛУЦЕНКО заявляє, що він залишиться на посаді міністра внутрішніх справ, якщо йому “не будуть спутувати руки, ноги і будуть дозволяти робити те, що робив всі ці півтора роки”. Він зазначив, що під час його призначення в новий уряд йому пообіцяли, що умови для роботи залишаться такими, які були й раніше.
Водночас Ю.ЛУЦЕНКО підкреслив, що на сьогодні “є бажання і в парламенту, і в Кабміну встановити тотальний контроль над кадровою, і навіть оперативною роботою міліції”.
Міністр зазначив, що створюються різні комісії, метою яких є «якщо не можна ЛУЦЕНКА приручити, то треба його підвісити на гачки». «Я цих гачків не боюся», — заявив міністр.
Він зізнався, що чудово розуміє, що Верховна Рада може заслухати звіт міністра внутрішніх справ і проголосувати за його відставку. «В такій ситуації я спокійно піду на цивільну службу», — сказав Ю.ЛУЦЕНКО.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
