Суд скасував покарання для директора стадіону, який через Ахметова побив журналіста
Рішення Київського райсуду Донецька про визнання винним екс-директора стадіону «Олімпійський» Геннадія Каліщука у побитті журналіста Ігоря Ткаченка скасовано.
Таке рішення у вівторок ухвалив Апеляційний суд Донецької області.
«Тепер цю справу розглядатимуть ще роки три, а потім визнають Каліщука ангелом», — прокоментував рішення суду Ткаченко.
Адвокат журналіста Тетяна Іванова вважає, що тепер справу спробують закрити у зв'язку із закінченням строку притягнення до відповідальності.
«Вони відправляють справу на досудове слідство, тому що адвокат апелянта посилався на те, що була неповнота слідства і не всі свідки допитані, не всі факти встановлені», — розповіла вона.
«Незважаючи на те, що справа вже 2 рази розглядалася в суді першої інстанції. Апеляція з цим погодилася. Я думаю, що на стадії слідства справу закриють у зв'язку із закінченням терміну притягнення до відповідальності», — заявила адвокат.
15 березня 2008 року під час матчу «Шахтар» — «Металіст» Каліщук ударив в обличчя фотокореспондента Ігоря Ткаченка, який намагався сфотографувати президента ФК «Шахтар» Ріната Ахметова.
Ткаченко 45 днів провів у лікарні. Каліщук був оштрафований на суму — 1700 гривень. Проте потім він оскаржив вирок.
Коментарі

Все про: Геннадій Каліщук, Ігор Ткаченко, Металіст, Ринат Ахметов, Тетяна Іванова, ударив в обличчя, фотокореспондент, Шахтар
Читайте по темі
-
НАБУ перехопило розмову топ-менеджера ДТЕК Ахметова про призначення Ольги Буславець главою Міненерго –
-
Состояние олигарха Ахметова возросло за последний год президентства Порошенка на 830 млн долл, — Bloomberg –
-
Схема «Роттердам+» збільшила прибуток холдингу Ахметова у 2,6 рази –
-
Керувати терористами «ДНР» буде колишній менеджер Ахметова –
-
Статки Ахметова по-новому збільшились на чверть, — Bloomberg –
-
По-новому в шоколаде? Украина покроет 1,5 млрд долгов компаний Ахметова –
-
Кіпрський суд заморозив 820 мільйонів доларів олігарха Ахметова –
-
У Ахметова участников АТО не считают героями –
-
#Ахметов «плавно стал спонсором Порошенко», — нардеп из БПП Светлана Залищук –
-
Прибуток компанії ДТЕК Ріната Ахметова завдяки формулі Роттердам+ виросла в 3,1 рази –
-
#Ахметов та #Медведчук зараз мають кращі умови, аніж за Януковича, — Лещенко. Відео –
-
#Порошенко слился с «рыжим донецким паханом» еще теснее, чем #Янукович, — #Саакашвили –
-
Скотиняка #Ляшко щомісяця отримує 270 тис. грн від батька директора компанії Ахметова, — декларація –
-
Журналісти потрапили під обстріл, знімаючи новий маєток Ахметова під Києвом. Відео –
-
Нам насрать, — штаб блокады отреагировал на ультиматум торговых партнеров Порошенка и Ахметова из ДНР/ЛНР –