Київська мерія взяла штурмом Бессарабський ринок
Вчора столична влада міняла керівництво Бессарабського ринку, який, нагадаємо, має статус комунального підприємства. З ранку біля входу до адміністрації ринку утворився натовп чоловік тридцять. Серед них два заступники директора, кільце оточення співробітників міліції і десяток торговців. Від мерії приїхали два заступники Черновецкого – Ірена Кільчицка і Володимир Головач.
Поки робітники ламали двері, чиновники пояснювали причину штурму.
— Згідно закону на лікарняному директор може перебувати до 4 місяців, і мерія не має права його звільняти, — каже Ірена Кільчицка. — Але ми не можемо чекати ще три місяці. Прибуток ринку всього 3850 грн. на місяць. Для порівняння – це місячна оренда двокімнатної квартири в столиці. Місце директора на час хвороби займе співробітник адміністрації, економіст, з досвідом роботи в торгових установах.
В цей час за п`ять метрів замдиректора ринку Сергій Шаргородський чекав, поки йому пред`являть розпорядження про нове призначення:
— Ми з вашої «Газети...» дізналися про призначення в.о. директора. Нас ніхто не попереджав. Хай пред`являть розпорядження, ми його віднесемо до суду. Зараз вони більше хочуть зламати двері, ніж пред`явити документ. На ринку працює 100 чоловік, ми платимо всі податки. 50% орендної плати йде до міського бюджету, ціну за місце, орендну ставку визначає мерія. А прибуток в 3850 грн. в місяць – це чистий прибуток після виплати всіх податків.
У відповідь Ірена Кільчицка здивувалася, чому вона повинна показувати розпорядження на вулиці. Тільки у кабінеті, який, як і сам ринок був наглухо закритий.
Двері ринку опинилися на рідкість міцними – ламали п`ятнадцять хвилин. Першим у дверний отвір зробила крок Ірена Кільчицка, за нею всі представники адміністрації і журналісти ТРК «Київ». Інші телеканали і пресу в будівлю не пустила міліція. Проте співробітники Бессарабки провели нас через інший вхід. Всередині виламували ще троє дверей – в бухгалтерію, в приймальню і в кабінет директора.
— Все одно буде по-нашому. Місту не потрібний вічно хворий директор. Як раніше ви працювати не будете, – заявила Ірена Реонольдівна.
Потім представники мерії, заступники директора, бухгалтер ринку, новий в.о. директора і журналісти ТРК «Київ» поставили кабінетні двері на місце і закрилися на нараду.
Відомо, що Кільчицка, нарешті, зачитала розпорядження і представила нового директора – економіста Аллу Буцай. До речі, за розпорядженням КМДА виходить, що фактично у Бессарабського ринку тепер два директори. Причому зарплату платити будуть обом. У тексті юристи адміністрації чомусь забули поставити «в.о.» перед словом «директор».
Цікаво, що ринок під час всього цього «концерту» працював у звичайному режимі. Своє незадоволення зважилися висловити тільки два десятки торговців.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Київ пахне димом, гаром і війною. Відомо про 28 локацій у Києві, що поруйновані внаслідок обстрілу –
-
Зеленский зловмисно не хоче підвищувати грошове забезпечення ЗСУ –
-
Вадим Гладчук: ворог України у москві, а не у Варшаві! –
-
Янукович відмовився від європейського вектора України сам, а Зеленський це робить хитріше за сценаріями свого куратора з фсб рф Патрушева, — Гладчук –
-
Гібрідний російський ворог Зеленський почав шанувати героїв УПА, ОУН та Бандеру зумисно для скандалів із сусідами поляками –
-
Комбат Ширшин підтвердив, що 425 і 225 м'ясні полки під особистим керівництвом росіянина Сирского –
-
Корчинський передав Дугіну маршрут групи ГУР МО України –
-
Про взаємини між лідером Народного Руху Чорноволом та замовником вбивства журналіста Гонгадзе Кучмою, якому Стефанчук вручив парламентську відзнаку імені Вячеслава Чорновола –
-
фсбешний хряк Стефанчук зробив підлог документів у парламенті, щоб допомогти Кучмі вийти зі скандалу з відзнакою імені Чорновола –
-
Мазепа порубав мов кабана на шкварки Зеленського –
-
Список українців, що померли під час навчань у полку росіянина Сирского «Скеля» за останні півроку –
-
Зеленский перетворив Україну на російське задзеркалля, — Гладчук –
-
Гладчук: Всі політики України, які повернули Польщі Орден Білого Орла і цим підтримали екскалацію конфлікту з поляками — корумповані росією! –
-
Матір неповнолітньої дитини суд позбавив волі на 5 років за критику диктатора Зеленського –
-
Одноразові сімейні виплати для того щоб зробити повернення з СЗЧ масовим, — альтернативна реформа ЗСУ –
