«Донецкие» продолжают трудоустраивать в Кабмине земляков
Кабинет Министров ввел дополнительную должность заместителя министра по делам семьи, молодежи и спорта и назначил на эту должность Игоря Пекарева. Об этом говорится в постановлениях Кабмина N1447 и 1452 от 18 октября.
Прежде у министра по делам семьи, молодежи и спорта был 1 первый заместитель и 3 заместителя. В связи с введением новой должности теперь у министра по делам семьи, молодежи и спорта будет 4 зама.
Пекарев занимал должность замминистра по делам семьи, детей и молодежи с марта 2004 года по май 2005 года.
19 октября министр по делам семьи, молодежи и спорта Юрий Павленко подал в отставку.
От «Обкома»: Игорь Маркович Пекарев в 90-х годах возглавлял в Донецком облсовете комиссию по делам молодежи, а при Януковиче-губернаторе стал возглавлять соответствующее управление в Донецкой облгосадминистрации.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
