3.06.2023 01:37 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

#Євромайдан Виявляється, Азаров сфальсифікував рішення Кабміну про відмову від угоди з ЄС

На засіданні Кабінету міністрів 21 листопада 2013 року, після якого прем’єр-міністр Микола Азаров заявив про відмову від підписання Угоди про асоціацію з ЄС, були присутні менше половини міністрів. Як випливає з документу, оприлюдненого телеканалом «Еспресо», на засіданні уряду були присутні лише 9 міністрів з 22-х.

Про це повідомили у відповіді на журналістський запит в Кабінеті міністрів.

На засіданні були присутні 9 міністрів Кабміну. Зокрема, Олександр Клименко (міністерство доходів та зборів), Михайло Короленко (міністр промислової політики), Олена Лукаш (міністр юстиції), Леонід Новохатько (міністр культури), Микола Присяжнюк (міністрерство аграрної політики та продовольства), Равіль Сафіуллін (міністр молоді та спорту України), Едуард Ставицький (міністр енергетики та вугільної промисловості), Дмитро Табачник (міністр освіти і науки) та Геннадій Темник (міністр регіонального розвитку).

Виходячи з офіційної відповіді на запит, на важливому для України засіданні не був присутній жоден віце-прем'єр-міністр (їх немає в списку присутніх). Тобто Сергій Арбузов, Юрій Бойко, Олександр Вілкул, Костянтин Грищенко не з'явилися 21 листопада.

Ще дев’ять міністрів пропустили засідання. Зокрема силовики міністр МВД Віталій Захарченко та міністр оборони Павло Лебедєв. Міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова, міністр соцполітики Наталія Королевська, міністр іноземних справ Леонід Кожара, міністр фінансів Юрій Колобов, міністр інфраструктури Володимир Козак, міністр екології Олег Проскуряков та міністр економічного розвитку Ігор Прасолов.

Водночас, у Кабінеті міністрів пояснюють, що «21 листопада у засіданні взяли участь 16 членів уряду, або ж 67% від посадового складу». І наводять перелік: прем’єр-міністр України, перший віце-прем’єр-міністр України, три віце-прем’єр-міністри України та 11 міністрів.

«Решта 7 міністрів перебували у відрядженнях, у зв’язку з чим у засіданні з правом дорадчого голосу брали участь їх заступники», – повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

Нагадаємо, Микола Азаров і Кабінет міністрів України на засіданні 21 листопада 2013 р. прийняв розпорядження, згідно з яким в інтересах національної безпеки України процес підготовки до укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС було призупинено.

У результаті цього рішення того ж дня у Києві та Львові люди почали збиратися на стихійні акції протесту, що переросли у Євромайдани, які тривають досі.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 8-12-2013 22:01 | Кількість переглядів 82145 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100