31.07.2021 06:50 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Михайло Гаврилюк з #Євромайдан, якого бив та катував на морозі міліцейський Беркут. 5 фото. Відео

 

Герой України, якого бив та катував на морозі міліцейський Беркут — доброволець з Четвертої козацької сотні Самооборони Майдану, Михайло Гаврилюк.

 

 

 

Михайло Гаврилюк звільнився з полону завдяки афганцям та Автомайдану. Про це він розповів журналістам у Штабі національного спротиву.

За його словами, під час атаки він відступав останнім, оскільки намагався по дорозі підібрати пораненого, якого контузило гранатою.

«Потім мене схопили, затягли до себе і почали бити. Вони повалили мене на землю, ставили ноги на голову і так фотографувалися. Це в них була трака розвага», — сказав Гаврилюк.

 

 

«Били всі по черзі. А потім хтось запропонував відрізати мені чуба. Вони тримали мою голову і по частинах відрізали чуба ножем», — розповів активіст.

За словами Гаврилюка, поміж силовиків були також кілька людей, які через певний час почали закликати інших не бити його більше, однак більшість їх не слухала.

«Коли їм набридло мене бити, мене затягли в автозак і повезли до відділку. По дорозі я кілька разів вирубався, а з відділку мене забрала швидка. В лікарню за мною приїхали афганці. І з лікарні мені вдалося завдяки їм, а потім мене забрав машиною хлопець з Автомайдану», — розповів чоловік.

Гаврилюк сказав, що зараз почувається, ще не дуже добре, однак настрій має бойовий:

«Вони створили коридор і вимагали, щоб я крізь нього пройшов, але я не виконав їхні накази. Я ж не дурний! Ще я козак. І я попереджаю хлопців по той бік барикад: козаки один одного в біді не кидають, вони помстяться за мене і ця помста буде страшна».

 

Фото євромайданівця Михайла Гаврилюка до тортур силовиками.

 

 

 

 

 

 

Після того, що зробила з нашим патріотом Михайлом Гавриляком беркутня задуматись має кожен!
А в першу чергу, національно свідомі чоловіки.

«Вогонь запеклих не пече!»(с.) Т.Г.Шевченко
Козацькому роду нема переводу!

Слава Україні!

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 24-01-2014 20:14 | Кількість переглядів 44103 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100