Фракція БЮТ має намір оскаржити в суді ряд рішень Київради
Фракція БЮТ має намір оскаржити в суді ряд рішень Київської міської ради.
Як передає кореспондент УНІАН, про це заявила лідер фракції БЮТ у Київраді Тетяна МЕЛІХОВА сьогодні на прес-конференції в Києві.
«Ми вимушені наймати юристів для вивчення та аналізу рішень, прийнятих Київрадою, й після того, як вони їх проаналізують, ми маємо намір оспорити рішення в суді», — сказала Т.МЕЛІХОВА.
Лідер фракції БЮТ порівняла роботу в Київській міськраді з грою у футбол, «коли одна команда намагається забити гол, а друга – його відбити».
Разом із тим Т.МЕЛІХОВА не уточнила, які саме рішення БЮТ має намір оспорювати в судовому порядку.
Коментарі
Дата публікації: 1-11-2006 19:18 |
переглядів
переглядівЧитайте по темі
-
Почему Зеленский приказал вместо российской нефтепереработки бить по ширпотребу? Расследование Олега Ельцова –
-
ЧЕРВОНА АРМІЯ СИРСЬКОГО –
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
