Ірину Геращенко призначено президентом
Президентом Інформаційного агентства УНІАН призначено Ірину ГЕРАЩЕНКО.
Як передає кореспондент УНІАН, у четвер генеральний директор агентства Олег НАЛИВАЙКО представив колективу новопризначеного президента агентства. Як пояснив він, акціонери УНІАН запровадили нову посаду в структурі менеджменту.
Коментуючи своє призначення І.ГЕРАЩЕНКО підкреслила, що бачить своєю головною метою – “посилення структури, розширення та збільшення кола передплатників, запуск серії нових інформаційних продуктів, нових проектів, а також виведення УНІАН на лідерські позиції в українському інформаційному просторі”.
За словами президента агентства, вона “докладе свій професійний досвід для зміцнення позицій агентства в умовах зростання конкуренції у медіа-сфері, щоб передплатники УНІАН відчули нову високу якість”.
“Я рада знову повернутися в журналістський цех, – сказала вона, нагадавши, що завжди керується у своїй професійній діяльності принципами “свободи слова, неупередженості, незаангажованості інформації, високих журналістських стандартів та професіоналізму”.
І.ГЕРАЩЕНКО підкреслила, що жодних кадрових змін, зокрема й у менеджменті агентства, не буде. “Ми працюватимемо єдиною командою”, – сказала вона.
Довідка УНІАН. Ірина ГЕРАЩЕНКО – за фахом журналіст, до 2001 року працювала провідним коментатором, заввідділом політики телеканалу “Інтер”; у 2002–2004 роках – прес-секретарем лідера опозиції Віктора ЮЩЕНКА; з 2005-го – по вересень 2006 року – прес-секретарем Президента України.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
