”Міський дозор” подбає про відставку мера Добкіна та розпуск міськради
Сьогодні у Харкові пройшли збори громадян, на яких було обговорено питання про доцільність проведення місцевого референдуму за народною ініціативою щодо відставки Харківського міського голови Михайла ДОБКІНА та розпуску Харківської міської ради.
Як передає кореспондент УНІАН, на цих зібраннях, які пройшли в усіх районах Харкова, створено перші ініціативні групи для збору підписів за проведення референдуму.
Зокрема, учасники зборів, що відбулися у Дзержинському районі, сформулювали два запитання, на які мають відповісти харків’яни під час референдуму: “Чи згодні Ви з тим, що повноваження Харківського міського голови М.ДОБКІНА повинні бути припинені достроково?” та “Чи згодні Ви з тим, що повноваження Харківської міської ради повинні бути припинені?”.
Владислав ПРОТАС, керівник громадської організації “Міський дозор”, яка є головним ініціатором кампанії за розпуск міської ради та відставку мера, висловив журналістам упевненість у досягненні мети.
“Незважаючи на негоду, люди прийшли на збори і висловлюють своє велике розчарування діями чинної міської влади”, — сказав В.ПРОТАС, коментуючи події. На його думку, “люди втомилися від брехні, від невиконання обіцянок”.
Головною претензією, яку харків’яни мають до мера М.ДОБКІНА, сказав В.ПРОТАС, є невиконання програми, з якою він ішов на вибори. “У звітах – “все добре”, “бюджет виконано на 110%”, — говорить він, — а в місті скрізь смітники, не у всіх будинках є гаряча вода і тепло, ліфти зіпсовані, під’їзди не ремонтуються”. Керівник громадської організації стверджує, що “стався обман, люди обурені і хочуть виправити свою помилку”.
Він нагадав, що соцопитування, проведене “Міським дозором”, засвідчило, що за проведення референдуму готові поставити підписи 63% респондентів.
В.ПРОТАС висловив також упевненість, що проведення референдуму підтримають партії та інші громадські організації Харкова. “Навіть Партія регіонів, тому що люди розчарувалися у своєму представнику”, — сказав він.
За прогнозами ініціаторів референдуму, при дотриманні всіх процедур і законодавства він може пройти у лютому – березні 2007 року.
Як повідомляв УНІАН, крім “Міського дозору”, за необхідність відкликання з посади міського голови М.ДОБКІНА у Харкові раніше висловилися керівники обласних організацій партій “Народний Союз “Наша Україна”, Української народної партії, Партії промисловців і підприємців України, партії “Реформи і порядок”, УРП “Собор” та Християнсько-демократичного союзу. Окремо про необхідність відставки мера заявило Об’єднання профспілок Харківської області.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Київ пахне димом, гаром і війною. Відомо про 28 локацій у Києві, що поруйновані внаслідок обстрілу –
-
Зеленский зловмисно не хоче підвищувати грошове забезпечення ЗСУ –
-
Вадим Гладчук: ворог України у москві, а не у Варшаві! –
-
Янукович відмовився від європейського вектора України сам, а Зеленський це робить хитріше за сценаріями свого куратора з фсб рф Патрушева, — Гладчук –
-
Гібрідний російський ворог Зеленський почав шанувати героїв УПА, ОУН та Бандеру зумисно для скандалів із сусідами поляками –
-
Комбат Ширшин підтвердив, що 425 і 225 м'ясні полки під особистим керівництвом росіянина Сирского –
-
Корчинський передав Дугіну маршрут групи ГУР МО України –
-
Про взаємини між лідером Народного Руху Чорноволом та замовником вбивства журналіста Гонгадзе Кучмою, якому Стефанчук вручив парламентську відзнаку імені Вячеслава Чорновола –
-
фсбешний хряк Стефанчук зробив підлог документів у парламенті, щоб допомогти Кучмі вийти зі скандалу з відзнакою імені Чорновола –
-
Мазепа порубав мов кабана на шкварки Зеленського –
-
Список українців, що померли під час навчань у полку росіянина Сирского «Скеля» за останні півроку –
-
Зеленский перетворив Україну на російське задзеркалля, — Гладчук –
-
Гладчук: Всі політики України, які повернули Польщі Орден Білого Орла і цим підтримали екскалацію конфлікту з поляками — корумповані росією! –
-
Матір неповнолітньої дитини суд позбавив волі на 5 років за критику диктатора Зеленського –
-
Одноразові сімейні виплати для того щоб зробити повернення з СЗЧ масовим, — альтернативна реформа ЗСУ –
