Голова СБУ заперечує участь іноземних спецслужб в організації «Російського маршу» в Україні
В СБУ пагано працюють?
Голова СБУ Ігор ДРІЖЧАНИЙ заперечує участь іноземних спецслужб в організації «Російського маршу» в Україні 4 листопада.
Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні на прес-конференції у Києві.
За словами І.ДРІЖЧАНОГО, організовували акцію «політизовані структури. Там були представники іноземних держав, але ознак діяльності спецслужб ми не відчували».
Як повідомляв УНІАН, 4 листопада в Росії відзначався День народної єдності. Цього дня в ряді регіонів України, зокрема, в Одесі, Сімферополі та Севастополі представники проросійських суспільно-політичних сил організували ”Російські марші”.
Була спроба провести марш і в Києві. За даними Центру громадських зв`язків Головного управління МВС України у Києві, 4 листопада на Софійській площі відбулися сутички між членами Львівської організації УНСО і представниками всеукраїнської організації ”Російський рух”, під час яких була серйозно травмована одна людина, а 39 учасників інциденту було затримано міліцією.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
