Різак отримував хабар — підтверджено свідком
Свідок у справі екс-голови Закарпатської облдержадміністрації Івана РІЗАКА підтвердив суду факт передачі хабара екс-губернатору.
Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні Апеляційний суд Івано-Франківської області на своєму судовому засідання у кримінальній справі за звинуваченням І.РІЗАКА першим заслухав свідка, колишнього президента футбольного клубу «Закарпаття», екс-директора хлібокомбінату, а нині підприємця Олега ІЩЕНКА.
О.ІЩЕНКО підтвердив на судовому засіданні всі свідчення, надані ним на досудових допитах.
«РІЗАК Іван Михайлович по телефону в грубій формі вимагав від мене 32 тис. доларів хабара, а інакше він обіцяв мене знищити. Потім І.РІЗАК сказав дати ще 10 тис. доларів. Я не знав, за що я повинен щось давати, пояснень не було», — заявив О.ІЩЕНКО.
На запитання суду, де він передав гроші І.РІЗАКУ, О.ІЩЕНКО відповів: «Зайшов у кабінет губернатора і дав 32 тис. доларів у присутності радника голови ОДА». Водночас він не зміг пояснити суду «за що віддавав гроші».
У свою чергу, підсудний І.РІЗАК заперечив слова свідка, а також заявив суду про відвід одного із прокурорів, що беруть участь у засіданні. І.РІЗАК стверджує, що в нього “є нова інформація, що цей прокурор працює за хабарі фірми «Барва», і хай СБУ перевірить інформацію”. Суд не прийняв цю вимогу до розгляду, пояснивши підсудному, що до цього часу він не мав претензій до сторони обвинувачення, а тепер своє клопотання має викласти в письмовій формі і тоді суд його розгляне.
Суд триває.
Як повідомляв УНІАН, слухання справи щодо І.РІЗАКА було відновлено 25 жовтня 2006 року.
І.РІЗАКА, зокрема, обвинувачено у доведенні до самогубства ректора Ужгородського державного університету Володимира Сливки; зловживанні службовим становищем; отриманні хабара; користуванні мобільним телефоном за рахунок «Закарпаттяобленерго»; організації масових заворушень у Сваляві; незаконній видачі посвідчень радника губернатора трьом особам.
І.РІЗАКА було затримано 13 травня 2005 року. 16 травня Ужгородський міський суд обрав запобіжним заходом відносно І.РІЗАКА арешт. 13 вересня його було звільнено з-під варти в Ужгородському СІЗО під заставу.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
-
Vadym Gladchuk: дев'ять методів боротьби з російськими КАБами –
-
Про справжніх рятівників Києва у 2022 році –
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
