Мельниченко привіз з собою докази проти Кучми і Литвина
Колишній майор держохорони Микола МЕЛЬНИЧЕНКО має намір надавати записи Тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради з контролю за розслідуванням справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.
Про це М.МЕЛЬНИЧЕНКО заявив в ефірі телеканалу НТН 21 листопада, повідомляє Українська правда.
«Я привіз у тому числі деякі записи, у тому числі нові матеріали... Я привіз в Україну матеріали й офіційно хочу їх передати тимчасовій слідчій комісії», — сказав М.МЕЛЬНИЧЕНКО.
За його словами, Генпрокуратура надає неправдиві відомості Президенту й громадськості про те, що М.МЕЛЬНИЧЕНКО не надав свої записи й не йде на контакт зі слідчим для ефективного розслідування вбивства Г.Гонгадзе.
У зв`язку з цим М.МЕЛЬНИЧЕНКО висловив недовіру Генпрокуратурі й має намір надалі надавати нові матеріали комісії Ради.
«Я хочу офіційно передати тимчасовій слідчій комісії все те саме плюс нові матеріали», — сказав М.МЕЛЬНИЧЕНКО.
Він підкреслив, що в нього є багато матеріалів, які підтверджують, що “колишній Президент Леонід КУЧМА є керівником злочинного угруповання, а екс-голова Верховної Ради Володимир ЛИТВИН був ініціатором багатьох злочинів, вчинених цим угрупованням".
«Я готовий надати більше матеріалів для доказу цього... Це великий матеріал, що потребує політичної свободи», — підкреслив М.МЕЛЬНИЧЕНКО.
Також він висловив надію, що влада країни в особі Президента Віктора ЮЩЕНКА, прем`єра Віктора ЯНУКОВИЧА і голови ВР Олександра МОРОЗА сприятиме прискоренню розслідування цієї справи.
Як повідомляв УНІАН, 20 жовтня М.МЕЛЬНИЧЕНКА було запрошено на засідання ТСК у справі Г.Гонгадзе, під час якого він, зокрема, заявив, що має у своєму розпорядженні додаткові записи у справі Г.Гонгадзе, які досі не оприлюднювалися. Він також зазначив, що готовий їх надати, але лише тоді, коли він довірятиме новій комісії.
20 листопада М.МЕЛЬНИЧЕНКО прибув до України для надання свідчень ТСК.
Коментарі

Читайте по темі
-
російський шансон. Вони слухали таку саму пісню, що ось грала в салоні маршрутки, поки ґвалтували її –
-
Зеленський — це шмат російського лайна, який українці в 2019 обрали своїм президентом. Чому досі ця московська шлюха куражиться над українськими військовими та далі знищує разом з своїм спільником путіним тисячі українців? Розслідування –
-
Диктатор Зеленський вчинив дії, спрямовані на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу, на захоплення державної влади. Розслідування –
-
Диктатор Зеленський має сісти в тюрму за держзраду та знищення найкращих підрозділів ЗСУ на Курщині. Розслідування –
-
Всі кого привів Баканов по партспискам Слуг народу у Верховну Раду — це вороги і зрадники України –
-
Колись московіт Іван Сусанін, навмисно завів загін Речі Посполитої у непрохідний болотистий ліс. Московіт Зеленский зробив теж саме з найкращими підрозділами ЗСУ на Курщині –
-
Максим Шкиль укрепляет позиции в сфере госзаказов –
-
Зеленський та путін готують вбивство Трампа як Кеннеді, — Вадим Гладчук –
-
Через місяць після інавгурації російського фсбешника Зеленського вбили Дмитра Тимчука. Це не совпаденіє! –
-
Про цей злочин Зеленського повинні знати всі прийдешні покоління –
-
Гладчук заявив, що Зеленський влашував політично вмотивовану травлю сину Порошенка з метою вбивства –
-
Замовна справа проти полковника Іллі Лапіна свідчить про відсутність в Україні верховенства права –
-
російські фсбешники Зеленський та Умеров зруйнували систему контролю закупівель Міноборони — це наймаштабніша диверсія російських спецслужб проти України. Розслідування –
-
Як кат Зеленський разом з путіним руйнує українські сімʼї й краде наш час спілкування з дітьми. Розслідування –
-
Сирський систематично знищує українських солдат в оточеннях та допомогає російському ворогу окупувати Донбас. Розслідування –