13.08.2022 15:56 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Тимошенківець Соболєв набрехав про підтримку всіма фракціями Ради тоталітарної пропорційної виборчої системи

Депутатська група Верховної Ради «Економічний розвиток» заперечує, що парламентські фракції погодили введення пропорційної системи виборів депутатів Ради з відкритими списками політичних партій.

Про це сказано в повідомленні прес-служби групи.

«Погодженого рішення про зміну виборчої системи й повернення до пропорційної системи виборів сьогодні немає», — цитує прес-служба слова співголови групи Віталія Хомутинника.

Відповідно до повідомлення, на погоджувальній раді, яка пвідбулася в понеділок у закритому режимі, деякі депутати висловили сумнів у законності зміни виборчої системи на парламентських виборах під час передвиборної кампанії.

«Внесення будь-яких змін у систему виборів зараз призведе до того, що наступне скликання парламенту буде нелегітимним», — сказано в повідомленні «Економічного розвитку».

Раніше на брифінгу голова фракції "Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» у Раді Сергій Соболєв заявив, що на пленарному засіданні 2 вересня 2014 року парламент має намір розглянути введення пропорційної системи виборів з відкритими списками партій.

«Уперше за історію нарад з головами фракцій... всі представники фракцій одноголосно висловилися за необхідність повернення до пропорційної виборчої системи з відкритими списками», — набрехав він.

При цьому Соболєв розповів байку, що введення пропорційної системи підтримують як представники більшості, так і опозиції.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 1-09-2014 19:01 | Кількість переглядів 272369 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100