Зажралися. Донецькі вимагають від Ющенка ще більше влади
Здійснити децентралізацію центральної влади і надати місцевим органам самоврядування ширші повноваження зажадали депутати Донецької обласної ради на сесії, що відбулася сьогодні. За відповідне звернення до Верховної Ради України, Президента України Віктора ЮЩЕНКА і прем`єр-міністра Віктора ЯНУКОВИЧА проголосували 100 депутатів облради, передає «Острів».
У зверненні зазначається, що здійснювана в Україні політична реформа поки не знайшла свого логічного продовження у вдосконаленні владних відносин на рівні областей, районів, міст, сіл, селищ. Більше того, вважають донецькі депутати, «на даний час деякі політичні сили намагаються нав`язати стереотип про необхідність скасування політичної реформи».
«Переконані, — наголошується в зверненні, — що такий крок може привести до політичного колапсу і зруйнувати крихкий баланс сил, який існує в суспільстві».
Виходячи з цього, депутати Донецької обласної ради закликають всі конструктивні політичні сили зосередити свої зусилля для проведення другого етапу політичної реформи.
Цей етап, на думку авторів звернення, має включати децентралізацію влади і створення сильних інституцій місцевого самоврядування. Депутати Донецької облради запропонували Верховній Раді України ухвалити закон «Про внесення змін до Конституції України», а також забезпечити підготовку і розгляд інших законопроектів, направлених на розширення повноважень і зміцнення фінансово-матеріальної основи місцевого самоврядування. Президент і прем`єр-міністр України повинні всіляко сприяти цьому.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
