Черновецький засцал поговорити у прямому ефірі з Омельченком
Київська міська організація Української партії „Єдність” обурена відмовою керівництва Києва від теледебатів з головою організації, колишнім Київським міським головою Олександром ОМЕЛЬЧЕНКОМ.
Про це УНІАН повідомили у прес-службі Київської міської організації Української партії „Єдність”.
Як розповіли у прес-службі, за ініціативи О.ОМЕЛЬЧЕНКА та за згоди міського керівництва мала відбутися у прямому ефірі одного з телеканалів (Інтер) дискусія з актуальних проблем міського життя. “Однак вже протягом трьох тижнів чиновники КМДА зривають передачу. Так само сталося і сьогодні, 23 листопада, коли в останній момент від теледебатів відмовився один із заступників голови міської адміністрації”, йдеться у повідомленні прес-служби.
Прес-служба партії заявляє протест проти безвідповідального ставлення чиновників мерії до невід’ємного права киян знати правду про ту ситуацію, яка склалась у Києві за останній час. “Подібну страусину позицію можна розцінити лише як недолугу спробу уникнути відповідальності за ті діяння, які нова управлінська команда натворила за півроку свого мерства в столиці”, зазначається у повідомленні.
Як підкреслюють у прес-службі, “лідеру міських партійців «Єдності» О.ОМЕЛЬЧЕНКУ не потрібен черговий привід для того, щоб засвітитися у пресі. Не для цього він запрошує до розмови теперішніх керівників міста, Олександр Олександрович хоче, щоб нарешті припинилися спроби людей ЧЕРНОВЕЦЬКОГО поливати його брудом поза очі. Щоб у ході чесної дискусії головним було не з`ясування стосунків, а інтереси киян, які наразі залишилися сам на сам зі своїми проблемами”.
Преc-служба також висловлює здивування, що нова влада зовсім не зацікавлена у тому, щоб захистити власну точку зору у ході проведення відвертої і професійної дискусії. “Це свідчить лише про одне — представникам команди ЧЕРНОВЕЦЬКОГО нічого сказати. Ні киянам, ні опонентам”, зазначається у повідомленні.
Прес-служба просить вибачення у керівництва телеканалів, які погодилися надати ефірний час для теледебатів спеціально у прайм-тайм, за безвідповідальну поведінку чиновників міської адміністрації та сподівається, що громадськість зробить правильний висновок з такого їхнього ставлення до свободи слова і гласності.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Почему Зеленский приказал вместо российской нефтепереработки бить по ширпотребу? Расследование Олега Ельцова –
-
ЧЕРВОНА АРМІЯ СИРСЬКОГО –
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
