На виконання протесту прокуратури влада Херсону знизила квартплату на 10%
Херсонський міськвиконком у зв`язку із протестом прокуратури та зниженням собівартості складових знизив тарифи на квартплату, в середньому, на 10%.
Як передає кореспондент УНІАН, міській голова Херсону Володимир САЛЬДО сьогодні на прес-конференції повідомив, що тариф понижений, зважаючи на здешевлення протягом останніх півтора місяця деяких складових тарифу, наприклад – паливно-мастильних матеріалів (ПММ).
Крім того, виконкомом враховано протест прокуратури в частині зауваження щодо переліку площ для обслуговування і методики розрахунків квартплати.
«Для різних будинків у нас різний тариф, виходячи з їх наявної інфраструктури, але, в середньому тариф, понижений не менше як на 10%. Була середня вартість в 1,1975 грн. за метр квадратний, а стало 1,0747 грн./м кв.», — уточнив міській голова Херсона.
Як приклад В.САЛЬДО привів середню вартість квартплати для 9-поверхового будинку, де тариф на оплату 1-кімнатної квартири скоротився з 33,09 грн. до 29,41 грн. на місяць. За 2-кімнатне житло в такому будинку тепер херсонці будуть платити не 55,16 грн., а 49,02 грн. на місяць. Квартплата для стандартної 3-кімнатної квартири в 9-типоверхівці знижена з 72,80 до 64,7 грн. в місяць.
Квартплата в Херсоні підвищилася з 1 вересня 2006 року, в середньому, удвічі — до 1,02 грн. за метр квадратний на місяць.
Рішення про зниження тарифів на утримання будинків та прибудинкових територій виконком Херсонської міськради ухвалив 24 листопада.
Новий тариф почнуть перераховувати з 1 листопада.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Київ пахне димом, гаром і війною. Відомо про 28 локацій у Києві, що поруйновані внаслідок обстрілу –
-
Зеленский зловмисно не хоче підвищувати грошове забезпечення ЗСУ –
-
Вадим Гладчук: ворог України у москві, а не у Варшаві! –
-
Янукович відмовився від європейського вектора України сам, а Зеленський це робить хитріше за сценаріями свого куратора з фсб рф Патрушева, — Гладчук –
-
Гібрідний російський ворог Зеленський почав шанувати героїв УПА, ОУН та Бандеру зумисно для скандалів із сусідами поляками –
-
Комбат Ширшин підтвердив, що 425 і 225 м'ясні полки під особистим керівництвом росіянина Сирского –
-
Корчинський передав Дугіну маршрут групи ГУР МО України –
-
Про взаємини між лідером Народного Руху Чорноволом та замовником вбивства журналіста Гонгадзе Кучмою, якому Стефанчук вручив парламентську відзнаку імені Вячеслава Чорновола –
-
фсбешний хряк Стефанчук зробив підлог документів у парламенті, щоб допомогти Кучмі вийти зі скандалу з відзнакою імені Чорновола –
-
Мазепа порубав мов кабана на шкварки Зеленського –
-
Список українців, що померли під час навчань у полку росіянина Сирского «Скеля» за останні півроку –
-
Зеленский перетворив Україну на російське задзеркалля, — Гладчук –
-
Гладчук: Всі політики України, які повернули Польщі Орден Білого Орла і цим підтримали екскалацію конфлікту з поляками — корумповані росією! –
-
Матір неповнолітньої дитини суд позбавив волі на 5 років за критику диктатора Зеленського –
-
Одноразові сімейні виплати для того щоб зробити повернення з СЗЧ масовим, — альтернативна реформа ЗСУ –
