«Робота» ФСБ. Офіціантка, яка обслуговувала Литвиненка, чекає смерті
Ажіотаж з пошуком слідів полонія, що спершу охопив британську столицю і загрожуює ось-ось перекинутися на Москву, все більше нагадує божевільний шпигунський трилер. Після того, як ознаки радіаційного забруднення виявилися на борту літаків British Airways, рахунок жертв істерії пішов на десятки тисяч.
Більше за всіх, зрозуміло, налякані офіціантки суші-бару Itsu на площі Піккаділлі, завсідником якого був Литвиненко. «Це жахливо, — каже одна з них, молоденька миловидна полячка 22 років.
— Друзі, які знають, що я працюю в цьому закладі, боятися торкнутися до мене, раптом я їх заражу». Ела Марек обслуговувала російського екс-чекіста в той самий день, коли він попав в лікарню з симптомами загадкового отруєння. Сьогодні вона і 19 її товаришок по службі чекають результатів медичних тестів.
«Я знаходилася з ним у безпосередньому контакті того дня, і мені сказали, що це збільшує ризик зараження, — розповідає дівчина. — Я живу в постійному страху з тих пір, як в новинах розповіли про нього і про його жахливу смерть. Все здається настільки нереальним! Тільки но я жартувала і сміялася з товаришами по роботі, і ось мені говорять, що нам всім, можливо, загрожує смерть від якоїсь отрути».
Ела зізналася, що ввечері того дня, коли вона приносила замовлення містеру Литвиненку, у неї на нозі з`явився дивний висип, який з тих пір не проходить. Вона боїться, як би це не виявилося симптомом отруєння. «Щодня я оглядаю себе в дзеркало, перевіряю, чи не з`явилися сліди контакту з цією речовиною», — дівчині явно важко вимовити незвичну назву рідкісного хімічного елементу. За словами Ели, одній з її подруг, яка регулярно обслуговувала таємничого клієнта, що виявився потім «колишнім російським шпигуном», доводиться зараз ще гірше: дивний висип вкрив все її обличчя, і навіть антибіотики їй не допомагають. «Вона до смерті перелякана — як і всі ми».
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
