Янукович хоче позбутися ще й Тарасюка
Сьогодні в секретаріаті Верховної Ради зареєстровано проект постанови номер 2629-1 про звільнення ТАРАСЮКА Бориса Івановича з посади міністра закордонних справ. Ініціатор – прем’єр-міністр України Віктор ЯНУКОВИЧ.
Водночас Борис ТАРАСЮК сьогодні, як передає кореспондент УНІАН, заявив, що правову колізію навколо призначення і звільнення міністра закордонних справ та міністра оборони може розв’язати лише Конституційний Суд.
«Існує правова колізія, яка стосується порядку призначення і звільнення двох міністрів, кандидатури яких вносить Президент. Я думаю, яке б рішення не ухвалила Верховна Рада, обов’язково буде реакція Президента, і це питання можна розв’язати лише через рішення Конституційного Суду», — сказав він.
Б.ТАРАСЮК впевнений, що «тільки Конституційний Суд в праві розв’язати цю правову колізію, а вона існує і вона закладена в Конституції”.
На запитання, кого він бачить на посаді міністра закордонних справ замість себе, Б.ТАРАСЮК сказав: «ТАРАСЮКА Бориса Івановича».
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Vadym Gladchuk: дев'ять методів боротьби з російськими КАБами –
-
Про справжніх рятівників Києва у 2022 році –
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
