Яценюк ненавидить усе, пов'язане з Майданом, — Олег Мусій
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк у своїй роботі керується системною ненавистю до всього майданівського. Про це заявив колишній міністр охорони здоров'я, активіст Майдану, Олег Мусій.
За його словами, ця відверта неприязнь прем'єра простежується у звільненні міністрів, які пройшли в уряд за майданівською квотою. Мусій вважає, що причиною його звільнення теж є негативне ставлення Яценюка до активістів Євромайдану.
"Тут спрацювала системна ненависть Арсенія Петровича до всього майданівського. Це простежувалося неодноразово і давно. Свідчення тому — "знищення «міністрів-майданівців. Спочатку — Шеремети. Потім — керівника Держслужби Дениса Бродського. Потім — мене. І останнє, що мене „вбило“, — це те, що Євгену Нищуку, що пройшов також за квотою Майдану, не знайшлося місця в новому уряді Арсенія Яценюка. Він обіцяв багато разів: „Женя, звичайно, ти будеш в новому уряді“. І Євген свідомо не пішов на вибори, знаючи, що у нього є гарантія — слово від прем'єра. А прем'єр у черговий раз не стримав своє слово, виявився брехуном», — так прокоментував дії глави українського уряду Олег Мусій.
Він також сказав, що зараз оскаржує розпорядження Кабінету міністрів про його звільнення.
Коментарі
переглядівВсе про: Олег Мусий
Читайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –

