19.06.2024 21:06 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Міськвиборчком сфальсифікував біографії кандидатів у депутати Київради, — Вадим Гладчук. Документ

На фото Вадим Гладчук у адмінсуді Києва

 

Київська міська виборча комісія безвідповідально перекрутила біографічні дані при реєстрації кандидатів у депутати Київради на проміжних виборах, що відбудуться 25 січня 2015 року. Про це заявив кандидат-самовисуванець у виборчому окрузі № 57, редактор опозиційного інтернет-видання «Спротив» Вадим Гладчук.

«Коли мені видали постанову про реєстрацію кандидатом, я своїм очам не повірив. Така плутанина! Замість вищої освіти мені приписали середню спеціальну. Не вказали, що я редактор інтернет-видання. Хоча все це я писав у автобіографії, яку вони не мали права ігнорувати» – обурюється Гладчук.

 

 

 

За словами кандидата, він бачив, що наплутали і з біографічними даними кандидата Тетяни Монтян. Написали, що вона, нібито, безробітна. Хоча насправді пані Монтян є відомим адвокатом. Згідно із законом адвокати, які практикують індивідуально, вважаються не безробітними, а самозайнятими.

Вадим Гладчук вимагатиме через суд виправлення помилок у постанові про його реєстрацію кандидатом в депутати Київради та недопущення фальсифікацій у виборчому бюлетені. Окрім того, він подасть заяву до міськвиборчкому, щоб його біографічні дані у виборчих бюлетенях були зазначені правильно.

Гладчук вважає, що такі самі помилкові відомості про освіту та місце роботи (заняття) будуть внесені Київською міською виборчою комісією у текст виборчого бюлетеня, після чого тисячі виборців отримають хибну інформацію про позивача і будуть дезорієнтовані, а інші кандидати, біографічні дані яких у бюлетені вказано вірно, отримають неправомірну перевагу перед позивачем, чим буде порушено засади рівності прав усіх кандидатів у депутати, передбачені п. 5 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», повідомляє sprotiv.org.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 5-01-2015 12:39 | Кількість переглядів  переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100