Балога спростовує заяви мера — брехуна
Черновецький видав бажане за дійсне: Ющенко його не хвалив...
Президент України Віктор ЮЩЕНКО висловив різке невдоволення підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги у Києві.
Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на брифінгу повідомила прес-секретар Президента Ірина ВАННИКОВА за результатами вчорашньої зустрічі В.ЮЩЕНКА з мером Києва Леонідом ЧЕРНОВЕЦЬКИМ.
За словами прес-секретаря, «глава держави не розуміє, за якими формулами були розраховані нові ціни на житлово-комунальні послуги».
Під час зустрічі В.ЮЩЕНКО сказав, що добре обізнаний з проблемами Києва і киян. Серед них Президент знову назвав невиправдане збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги, низьку якість цих послуг, великі черги на соціальне житло, перевантаженість громадського транспорту та інші проблеми, які, на думку Президента, вимагають негайної реакції міської влади.
За словами прес-секретаря, глава держави розраховував почути від Л.ЧЕРНОВЕЦЬКОГО конкретні пропозиції щодо вирішення цих проблем.
За словами І.ВАННИКОВОЇ, глава Секретаріату Президента Віктор БАЛОГА, який був присутній на вчорашній зустрічі, наголошує, що під час зустрічі В.ЮЩЕНКА з Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИМ не йшлося про яку-небудь персональну підтримку мера Києва. В.ЮЩЕНКО сказав Л.ЧЕРНОВЕЦЬКОМУ, щоб він працював на благо киян, і лише такі дії можуть бути схвалені Президентом, вважає В.БАЛОГА.
Однак, за словами В.БАЛОГИ, поки що вагомих підстав для цього немає, сказала І.ВАННИКОВА.
Як повідомляв УНІАН, 30 жовтня Л.ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ підписав ряд розпоряджень КМДА, згідно з якими з 1 грудня в Києві комунальні тарифи мали зрости в середньому в 3,4 рази.
1 грудня КМДА заявила про набуття чинності новими тарифами у Києві.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: гібрідний російський ворог Зеленский за завданням своїх кураторів з фсб рф зумисно ЗНИЩУЄ іноземний добровольчий рух –
-
російські окупанти перевезли полоненого захисника України до виправної колонії у Тульській області, де жорстоко та безжально катували –
-
російський фсбешник Зеленский за наказом своїх московських кураторів знищує іноземний добровольчий рух в Україні –
-
Зеленський та Патрушев — давні колеги по фсб рф та старі друзі –
-
російські загарбники вже обстрілюють Запоріжжя з реактивної артилерії. Відео –
-
Зеленський свідомо сприяє окупації України. Розслідування –
-
Вадим Гладчук: путін та зеленский — спільники по геноциду українців та російські вороги –
-
ЗЕЛЕНСЬКИЙ І ФСБШНІ СЛУГИ ПРИНЕСЛИ НАМ СМЕРТЬ! І ТОМУ ЇХНЕ МІСЦЕ — В ПЕКЛІ –
-
російський фсбешник Арахамія представляє Україну і зустрічається з Трампом. Фото –
-
Зеленський остаточно втрачає зв'язок з реальністю — кореспондент WSJ Боян Панцевський –
-
Зеленский, який перевів тисячі захисників неба України у піхоту, вчиняє геноцид українців разом з хуйлом путіним –
-
Ми живемо в страшний час Іуди Зеленского –
-
За бабло. Просто за бабло. Зеленський, Баканов, Єрмак, Наумов… А вони точно людського виду? –
-
путіноїд Зеленский у Давосі таки зустрінеться з Президентом США Трампом. Відео –
-
Після допису про держзраду Зеленского та його російське ІПСО про травневі шашлики Гладчуку заблокували обліковий запис у Facebook –
