19.01.2022 22:47 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Ну шо за херня? Ну не *** же ж твою мать!

Ну шо за херня? Сьогодні виступав на фестивалі «Трипільське коло». Грають справжні маестро, співають генії, виступають найкращі українські виконавці. Не хочеться назад до Києва їхати.

Ну і вирішив нарешті за день щось поїсти. По дорозі додому знайшов якийсь генделик з кухнею. Погодували смачно і недорого. А поки їв ,власники генделя вирішили ,видно, клієнту зробити приємно і ввімкнули музику (у них там колонка стоїть і якийсь магнітофон чи шо). І тут лунає якась галіма московська фуйня із словами «маасква-маасквічі» і «гаспада ахвіцери», «мая масковская падружка»,"сяду в кабріалєт" і решта блювотиння. Твою мать! (вибачте за мою французську). Після того як слухав найкраще українське на фесті, потрапляєш в сувору дійсність. Серед українців, під час війни з кацапами...

Тут все життя кладеш на те щоб по крупинках зібрати українське, яке ще залишилося, пишеш пісні, знімаєш фільми і мультики, запрошуєш виконавців світового рівня, не спиш ночами над текстами і шукаєш слово, створюєш найкращий у світі етнофестиваль, а середньостатистичне бидло вмикає тобі «гаспада ахвіцери» голосом старої московської бляді.

Коротше покликав їхнього хазяїна, а він кліпає очицями і не розуміє чого від нього хочуть — музон же грає кльовий. У них в Залупинцях це самий писк моди. Для них це норма. Його сусід воює на Сході, а воно крутить «гаспада ахвіцери» і пісяється від того. Нема слів.

Про настрій я вже не кажу.

В результаті скандал, музику таки вимкнули, столи перевертати не довелося.

Та столами тут не обійдешся.Тут мізки перевертати треба.

Адже ця зараза метастазами проникла в саме серце народу. Хер знає як її викорчовувати.

Як можна виховати українських патріотів, коли вони з дитинства слухають про кацапських гаспод, ахвіцерав, владімірскій централ, дивляться фільми і серіали про московських мєнтів, спецназівців і бандитів і радісно підспівують і підгавкують?

Ви ще дивуєтеся що так легко кацапи захопили Донецьк? Я не здивуюся, якщо вони так же легко захоплять і ті Залупинці.

Сука, знати хто за це відповідає — пристрелив би.

Поки що можемо- то проводимо такі фести,пробуємо лікувати мізки без хірургії .

Шкода що раз на рік вдається.

Сашко Лірник, sprotiv.org

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 26-06-2015 17:01 | Кількість переглядів 59351 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100