2.06.2023 23:51 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

Хто такий народний депутат Олег Барна?

Втрачене покоління Майдану 90-го року.

Нажаль, ми дуже часто не доводимо революцію до кінця. От сьогодні вся Україна раптом дізналась, що є такий депутат Барна.

«Что тєпєрь о нас подумают в мірє?» — заволала інтелігенція та медіа-спільнота. Щоправда можна заспокоїтись — в Парижі ніхто не вийшов з плакатом je suis Yatsenyuk.

Власне, виявилось, що депутат Барна вже давно займається політикою в Україні. Приймав участь у студентських голодуваннях в 90-му році в Києві.

Постійно судився з діючою владою за права мешканців свого Чортківського району. Був на акції «Україна без Кучми», був на Майдані, після якого пішов добровольцем в АТО.

Людина дуже не проста. Викладав в школі точні науки, діти пішли його шляхом. Типова інженерна родина — це тобі не типовий український політик з купою дипломів ківаловських вищів та жінками-мільйонерами.

І ось він намагався відтягнути від трибуни Яценюка. Вам подобається, як працює уряд? Ось йому теж це не подобається, а кращого методу він поки не придумав. Сталося як сталося — може до влади дійде, що треба скоріше робити реформи і менше балакати.

А взагалі, дуже жаль, що тоді, в 90-91-му році, до влади не прийшло покоління студентів-мрійників з Революції на граніті.

Замість 25 років розвитку ми отримали 25 років саботажу збоку колишніх комуністів та комсомольців. Зараз історія може повторитись і при владі можуть залишитись ті самі обличчя. Нам з вами обирати — будуть наступні 25 років роками розквиту та побудови країни, чи роками імітації реформ та саботажу зі сторони старої влади.

Anton Pavlushko, sprotiv.org

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 12-12-2015 23:21 | Кількість переглядів 90627 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100