Народна партія: Продовжується тарифний наступ на доходи громадян
«Не встигли ще українці оговтатись від тарифної війни у сфері житлово-комунального господарства, коли влада підступно, без будь-яких обґрунтувань, намагається викачати з них додаткові кошти на утримання бездонної чорної комунальної діри, як от нова напасть», говориться у заяві прес-служби Народної Партії.
«Голова правління ВАТ «Укртелеком» Г. Дзекон заявляє, що його компанія має намір підвищити ціни на послуги місцевого телефонного зв’язку. На прес-конференції 14 березня він повідомив про наміри до кінця місяця звернутись у Національну комісію з питань регулювання зв’язку з пропозицією додатково підвищити розмір плати за послуги фіксованого місцевого телефонного зв’язку. За підрахунками „Укртелекому“ в містах вартість таких послуг слід підняти на 25-50%, а в сільській місцевості на 50-70 відсотків.
На думку чиновника, не дивлячись на те, що у минулому році вартість хвилини місцевого зв’язку зросла на 50%, як і абонентська плата за телефон, ще є „резерви“ для наступного підвищення.
Головний аргумент керівника, поки ще державного підприємства, ґрунтується на тому, що це зовсім не великі суми: в межах 5-7 гривень у місяць.
Воістину „ситий голодному — не товариш“. Для пана Дзекона звісно це не гроші, а от для пенсіонера з місячним доходом в 400 гривень це вже значна сума. Бо за ці гроші він мусить декілька днів харчуватись.
Цинізму не має меж. З яким запалом кричать державні мужі про підвищення заробітної плати чи пенсій на декілька відсотків, вихваляючи при цьому власні заслуги в забезпеченні „зростання добробуту“ народу, і як „спокійно“ сповіщають про чергове зростання цін уже на кілька десятків тих самих відсотків.
Що у всіх немає коштів, окрім звичайного народу, який все витримає і мовчки змушений буде (або „відключать“) їх віддати?
А у Києві вже обговорюють чергову „схему“, як обібрати ближнього: готуються брати комірне з приїжджого на заробітки до міста люду», наголошує Народна Партія.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
