Президент вніс до ВР кандидатуру Яценюка на посаду глави МЗС
Президент України Віктор ЮЩЕНКО вніс до Верховної Ради кандидатуру Арсенія ЯЦЕНЮКА на посаду міністра закордонних справ.
Про це повідомив глава Секретаріату Президента Віктор БАЛОГА.
За його словами, сьогоднішнє голосування за кандидатуру Володимира ОГРИЗКА на посаду міністра закордонних справ України засвідчило, що в цьому питанні Верховна Рада і Кабінет Міністрів пішли на безаргументний спротив кадровій ініціативі Президента В.ЮЩЕНКА.
«Тривале нехтування парламентською коаліцією прямою нормою Конституції про те, що кандидатуру на посаду керівника МЗС висуває Президент, який керує зовнішньою політикою держави, створило ситуацію владного клінчу. Це поглибило системну політичну кризу в країні, яка загрожує цілковитим владним паралічем», — відзначив В.БАЛОГА.
З огляду на це Президент намагається уникнути подальшого сповзання України у хаос, прагне повернути діяльність влади в русло ефективної роботи в інтересах суспільства і країни, підкреслив глава Секретаріату. “Глава держави не може допустити, аби ключовий державний орган – Міністерство закордонних справ – і надалі залишалося без керівника, що підриває довіру до зовнішньополітичного курсу офіційного Києва”, — наголосив В.БАЛОГА. Тому Президент сьогодні прийняв рішення винести на розгляд Верховної Ради іншу кандидатуру на посаду міністра закордонних справ. Це – перший заступник глави Секретаріату Президента Арсеній ЯЦЕНЮК.
Президент вважає, що А.ЯЦЕНЮК – високопрофесійний управлінець, досвідчений керівник, який зарекомендував себе на важливих державних посадах. Глава держави впевнений, що парламент не матиме жодних підстав, аби відхилити цю кандидатуру, вказав В.БАЛОГА, повідомляє прес-служба Президента.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Київ пахне димом, гаром і війною. Відомо про 28 локацій у Києві, що поруйновані внаслідок обстрілу –
-
Зеленский зловмисно не хоче підвищувати грошове забезпечення ЗСУ –
-
Вадим Гладчук: ворог України у москві, а не у Варшаві! –
-
Янукович відмовився від європейського вектора України сам, а Зеленський це робить хитріше за сценаріями свого куратора з фсб рф Патрушева, — Гладчук –
-
Гібрідний російський ворог Зеленський почав шанувати героїв УПА, ОУН та Бандеру зумисно для скандалів із сусідами поляками –
-
Комбат Ширшин підтвердив, що 425 і 225 м'ясні полки під особистим керівництвом росіянина Сирского –
-
Корчинський передав Дугіну маршрут групи ГУР МО України –
-
Про взаємини між лідером Народного Руху Чорноволом та замовником вбивства журналіста Гонгадзе Кучмою, якому Стефанчук вручив парламентську відзнаку імені Вячеслава Чорновола –
-
фсбешний хряк Стефанчук зробив підлог документів у парламенті, щоб допомогти Кучмі вийти зі скандалу з відзнакою імені Чорновола –
-
Мазепа порубав мов кабана на шкварки Зеленського –
-
Список українців, що померли під час навчань у полку росіянина Сирского «Скеля» за останні півроку –
-
Зеленский перетворив Україну на російське задзеркалля, — Гладчук –
-
Гладчук: Всі політики України, які повернули Польщі Орден Білого Орла і цим підтримали екскалацію конфлікту з поляками — корумповані росією! –
-
Матір неповнолітньої дитини суд позбавив волі на 5 років за критику диктатора Зеленського –
-
Одноразові сімейні виплати для того щоб зробити повернення з СЗЧ масовим, — альтернативна реформа ЗСУ –
