Зупинимо повернення тоталітаризму!
В Україні знову починаються репресії проти людей, які дозволяють собі не погоджуватись з владою. Які мають власну думку. Які не бояться її висловлювати.
Сьогодні під пресом влади опинилася “Народна самооборона” та її лідер Юрій Луценко. Але це – лише перший прояв можливої майбутньої хвилі репресій, яка накриє Україну, якщо ми, люди різних поглядів та політичних уподобань, зараз промовчимо і вирішимо, що нас це не стосується.
Насправді впевнена у своїй безмежній владі та безкарності так звана “Коаліція” олігархів, комуністів та зрадників переслідує не Юрія Луценка, а ті права і свободи, які ми виборювали роками. Вона переслідує свободу слова, обмежує наше гарантоване право на мирні збори, запроваджує цензуру, намагається нас залякати.
Якщо ми не зупинимо цей “бєспрєдєл” сьогодні, завтра кожен відчує “покращення нашого життя вже сьогодні” на власній шкірі. І речники правлячої коаліції вже не приховують, яке місце вони відвели в цьому житті для народу: “Він — ніхто”. Це сказано не про Луценка. Це сказано про кожного українця, хто не входить до кола самозваної “еліти”, хто не є міністром чи депутатом. Таким чином, ми з вами почули справжнє ставлення нинішньої влади до людей, про чий добробут вона весь час говорить.
Альянс “Майдан” закликає суспільних лідерів, порядних політиків, всіх вільних людей забути про рейтинги, PR-рекламу, можливі політичні розклади, відкинути будь-які особисті амбіції та уподобання й зазначити свою готовність відстоювати свободу та висловити категоричну незгоду з діями влади та обраним нею курсом на відродження в Україні тоталітарного режиму.
Покажемо владі, що у прагненні бути вільною людиною у вільній країні ми відтепер об’єднуємося не перед розстрілом, а задля того, щоби вже зараз дати гідну відсіч тим, хто зазіхає на наші права та нашу свободу.
ВГО Альянс «Майдан»
-----------------------
Підписатися під цією заявою можна тут:
http://www2.maidan.org.ua/news/index.php3?bn=maidan_petit&key=1174914395&action=view
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
ЧЕРВОНА АРМІЯ СИРСЬКОГО –
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
