14.06.2021 21:50 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

«Бригада» Кононенка-Грановського в повному складі перепризначена на керівні посади в Гепрокуратуру

Trygubenko-banda1

Нардеп Чумак вважає, що у ГПУ продовжують діяти корупційні схеми на посадах. Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Нові призначення в Генеральній прокуратурі доводять, що вся "бригада «Кононенка-Грановського» в повному складі перепризначена на керівні посади в Департамент із розслідування особливо важливих справ у сфері економіки.

Про це позафракційний народний депутат Віктор Чумак заявив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Скажу чесно, перші враження після призначень в ГПУ в мене були 50/50. Ніби і добре, що змінили Севрука, Говду, Заліска, але при цьому залишився Столярчук і повністю зберіг контроль над проведенням досудового слідства. Я утримувався від коментарів, хотів побачити реальні справи. Побачив:(
В останні дні димова завіса розсіялася, і стало зрозуміло, що „все залишилося під контролем“:(
Свіжі призначення в Генеральній прокуратурі доводять, що вся „бригада“ Кононенка-Грановського в повному складі перепризначена на керівних посадах в окремий департамент з розслідування „особливо важливих справ у сфері економіки“ — Сус, Гуцуляк, Павловський, Павлюк…
Усі ті, хто породжував і курував розслідування замовних справ проти Шабуніна, Каська, Сакварелідзе, керував обшуками в Одеській ОДА.
Який сигнал дає цим суспільству та іншим прокурорам новий Генеральний прокурор?! Правильно: виконання замовлень не просто не буде каратись, воно буде заохочуватись! Можливо, я не правий і вони такі круті профі, Юрію Луценко?» — написав Чумак.

Нагадаємо, Юрій Луценко був призначений генеральним прокурором 12 травня 2016 року. Щоб це стало можливим, Верховна Рада ухвалила зміни до законодавства, що дозволяють стати генпрокурором куму президента Порошенка без юридичної освіти.

Луценко вже зробив перші кадрові перестановки у відомстві — звільнив з посад заступників генпрокурора Юрія Севрука і Олега Заліско.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 30-06-2016 19:49 | Кількість переглядів 100161 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , , , , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100