Цушковщина. «Ваську з водокачки» треба до психіатра?
Міністр внутрішніх справ України Василь ЦУШКО заявляє, що визнає і ВР, і уряд, і Президента. Про це він заявив на сесії парламенту.
Як передає кореспондент УНІАН, зокрема, В.ЦУШКО заявив: «Я визнаю парламент, і при будь-якому виклику буду приходити і звітувати, я визнаю уряд, і визнаю Президента України».
Він також зазначив, що готовий виконувати доручення у відповідності до компетенції цих органів влади.
В.ЦУШКО також наголосив, що несе персональну відповідальність за діяльність міліції, і не допустить, щоб міліцію використовували для провокацій.
За словами міністра, він хоче, щоб будь-які накази йому надавали в письмовому вигляді, і потім він буде дивитися на їх правомірність.
В.ЦУШКО також наголосив, що головне завдання міліції – не допустити зіткнеть між різними політичними силами.
На переконання міністра, політична криза має вирішуватися на політичному рівні шляхом конструктивних переговорів між Президентом та лідерами політичних сил. Водночас, зазначив він, якщо це не вдасться, то тоді має бути рішення КС.
«Ніяке силове рішення політичних конфліктів неприйнятне», — наголосив В.ЦУШКО.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
ЧЕРВОНА АРМІЯ СИРСЬКОГО –
-
Залужний проти НАТО! Це той випадок, коли розчарування приходить раніше ніж зачарування –
-
російське НКВД під українським прапором влаштувало полювання на українських журналістів. Розслідування –
-
Ліквідація російських льотчиків — це чисте від КАБів та ракет небо України на 5-8 років, — Вадим Гладчук –
-
Екскомбат «Маґури» Олександр Ширшин заявив, що 225-й полк у 2025 році відкрив вогонь по українським бійцям на Бєлгородщині –
-
Щоб втримати захоплену владу Зеленский допомогає путіну вбити мільйони українців –
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
