Тому шо «донецькі». Генпрокуратура відмовила у порушенні справи проти Станік
Генеральна прокуратура Україна відмовила в порушенні кримінальної справи проти заступника голови Конституційного Суду України Сюзанни СТАНІК за відсутністю події злочину.
Про це йдеться у листі виконувача обов’язків генерального прокурора України Віктора ПШОНКИ на адресу С.СТАНІК, текст якого є у розпорядженні УНІАН.
Зокрема, В.ПШОНКА повідомляє, що раніше органи прокуратури за зверненням С.СТАНІК перевірили інформацію, оприлюднену в ЗМІ, про незаконне отримання заступником голови КС об’єктів нерухомості та іншого майна. “Ця інформація визнана такою, що не відповідає дійсності, є неправдивою”, — пише В.ПШОНКА.
“Публікації та розповсюдження стосовно Вас інформації Генеральною прокуратурою визнано втручанням в судову діяльність, у зв’язку з чим порушено кримінальну справу за ч.1 ст.376 КК України”, — пише В.ПШОНКА в листі на ім’я С.СТАНІК.
Крім того, В.ПШОНКА відзначає, що Генеральна прокуратура отримала матеріали Служби безпеки України і звернення народного депутата України Григорія ОМЕЛЬЧЕНКА. “Вивченням цих матеріалів встановлено, що в них відсутні будь-які об’єктивні дані про отримання Вами хабара чи вчинення інших корупційних діянь. Вони долучені до матеріалів кримінальної справи, в ході досудового слідства по якій буде дано правову оцінку всім цим обставинам”, — відзначає в.о. генпрокурора.
Як повідомляв УНІАН, народний депутат України від фракції БЮТ Г.ОМЕЛЬЧЕНКО заявив 20 квітня на прес-конференції, що надіслав Президенту України звернення, в якому просить доручити Генпрокуратурі та Службі безпеки України перевірити інформацію щодо отримання родичами судді КС С.СТАНІК земельних ділянок, нерухомості та автомобілів.
За словами Г.ОМЕЛЬЧЕНКА, він особисто провів депутатське розслідування, в ході якого було встановлено, що дійсно мати заступника голови КСУ С.СТАНІК, починаючи з 2003 року, здійснювала відповідні фінансові операції щодо придбання земельних ділянок та нерухомості в Ялті та Києві, а також купівлі 4 дорогих іномарок.
На думку Г.ОМЕЛЬЧЕНКА, оприлюднена інформація, а також з’ясовані ним обставини та факти «дають підстави зробити висновок, що в діяннях заступника голови КС С.СТАНІК вбачаються ознаки корупції».
Г.ОМЕЛЬЧЕНКО також зазначив, що відповідне звернення він надіслав до Генеральної прокуратури, СБУ, а також до голови КС Івана ДОМБРОВСЬКОГО з проханням розглянути питання щодо можливого відсторонення судді С.СТАНІК від роботи до того моменту, доки правоохоронні органи не розглянуть і не дадуть відповідну оцінку оприлюдненій СБУ інформації.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
російський диктатор Зеленский разом з своїми російськими друзями знищує українських опозиційних журналістів та антикорупціонерів –
-
«Наш російський президент», — у 2013 році Зеленский публічно з московської сцени зізнався про наявність у нього російського громадянства –
-
Чьотки з Афона від московських монахів на руці Єрмака видали штірліца. 2 фото –
-
Ця зелена потвора купаєтся у крові Українців що воно меле а??? Перенюхав чи зброю хоче продавати яку ми отримали від партнерів??? –
-
Український генерал Залужний us російський розвідник Зеленский. Порівняльний аналіз #какаяразніца –
-
На телемарафоні нейромережами домальовано Зеленскому аудиторію під час його виступу в ООН! –
-
Геноцид! Кадри знищення спільниками путіним та зеленским міста з людьми в Україні #russianterroriststate. Відео –
-
Гладчук: Зеленский у 2019 році взяв гроші від російських терористів фсб рф та мгб днр на свою виборчу кампанію. Вже відомо та задокументовано ДВА (!) таких випадки –
-
Розовий фламінго 🦩, дітя отката... Хроніки зеленського пиZдежа™ в інтересах росії. Розслідування –
-
Хто ж він такий, цей ватник Євгеній Брагар? Як він взагалі проліз до Верховної Ради? Розслідування –
-
Українська журналістка Вікторія Рощина була закатована у росії –
-
Про зв'язки з кремлем російського мафіозі та друга Зеленского Міндіча –
-
Сирський за підтримки Зеленського зруйнував плани контрнаступу на півдні, забравши частину сил на схід — NYT –
-
російський мохнорилий ІПСОшник Пєтров обгавкав Залужного –
-
рашист Стефанчук імплементує тоталітарний російський закон 14057, який заткне рота всім українським журналістам –
