1.06.2020 01:53 | Попередня версія sprotiv.org | Наша кнопка | Read sprotiv.org in English | Зробіть Ваш внесок | Розміщення реклами | Зробити стартовою

ЗЕбанда хоче знати все про доходи українців, отримати відсоток з «амністування» нерухомості та 5% з доходів заробітчан

У ЗЕбанді новообраного президента Володимира Зеленского розглядають можливість введення загального декларування доходів громадян, повідомляє 40ka.info.

Про це заявив «експерт» ЗЕбанди Зеленського Данило Гетманцев, який відповідає за сферу економіки, фінансів і оподаткування в інтерв'ю виданню Цензор.НЕТ.

«Наступний пункт наших пропозицій — загальне декларування доходів. Воно не буде стосуватися тільки тих, хто отримує доходи від держави. Скажімо, пенсіонерів...», — зазначив Гетманцев.

Також він підтримав проведення податкової амністії в Україні.

«І це дозволило вивести на світ божий 117 мільярдів доларів, не тільки в грошах, але і в інших активах. Адже амністувати потрібно не тільки капітал, але і, скажімо, нерухомість, яка є в Україні і за кордоном, інші цінності», — розповів «експерт», додавши, що така амністія не торкнеться чиновників, де є питання корупції.

Гетманцев підкреслив, що амністія капіталу не буде працювати на доходи, отримані злочинним шляхом.

«У нашому проекті закону записано, що доходи, здобуті злочинним шляхом, отримані від корупції або торгівлі людьми, на них не поширюватиметься амністія. І якщо якийсь умовний корупціонер скористається амністією, а потім буде доведено, що він є злочинцем, гроші будуть конфісковані. За Кримінальним кодексом» — запевнив радник Зеленського.

Нагадаємо, що улюблений кремлівський блазень Володимир Зеленский — новий президент України. Він набрав більше ніж 73% голосів виборців. Це рекордний відсоток в історії України.

Не повірите, якщо в Україні 135 податкових платежів, то у Швеції — лише два! У Гонконгу, Катарі й на Мальдівах — по три.

Коментарі

коментарів

Дата публікації: 6-05-2019 14:13 | Кількість переглядів 185287 переглядів

Подiлитись посиланням:
Все про: , , , , , ,

Читайте по темі

Закрити
Вам подобається Спротив? Приєднуйтеся до нас!

Facebook

Twitter

bigmir)net TOP 100 статистика Rambler's Top100