Зрадники. Частина фракції БЮТ готова повернутися у ВР
Народні депутати – члени Партії вільних демократів, які входять у фракцію БЮТ, у разі визнання Конституційним Судом нелегітимним президентського указу про розпуск Верховної Ради, мають намір повернутися в сесійний зал Верховної Ради.
Про це в інтерв`ю газеті «Столичные новости» повідомив один з лідерів партії, народний депутат V скликання Дмитро ВИДРІН.
«Спочатку дочекаюся рішення Конституційного Суду. Якщо він визнає, що «розпускний» указ Президента був нелегітимним, тоді я повернуся в зал. Прийду не один. Зі мною буде шість чоловік — однодумців з Партії вільних демократів», — заявив Д.ВИДРІН.
Як розповів Д.ВИДРІН, повернувшись у сесійний зал, «вільні демократи» мають намір примусити парламент визнати існування реальної опозиції і прийняти відповідний закон, з цією метою вони навіть готові заблокувати трибуну ВР.
Д. ВИДРІН не боїться позбутися мандата, оскільки і так «не відчуває, що він є». До того ж, за його словами, його депутатська картка знаходиться не в нього, а в «когось із десятників».
«У нас голосують не окремі депутати, – пояснив Д. ВИДРІН, – а так звані десятники. Це зроблено, щоб уникнути «неправильного» волевиявлення. Так у нас зазвичай і відбувалося, поки ми знаходилися в залі. Було навіть так, що нас не було, а наші десятники заходили в зал і голосували замість нас».
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
московський шахрай з фсб рф штілерман допомогає путіну знищувати українців –
-
Капітанівка. Камишин — радник Зеленского, який допоміг своїм російським друзям з атакою на Капитонівку –
-
Цифровий концтабір для українців від Зеленского: від заблокованих банківських рахунків і позбавлення права керувати транспортом до відмови в наданні будь-яких адміністративних послуг –
-
Віктор Ягун: Кожен оборонний захід відтепер має плануватися не як конференція, а як спеціальна операція –
-
Капітанівка: операція з ознаками агентурно забезпеченої диверсії. Розслідування –
-
Чернігів та Капітанівка. Тупість? Безпечність? Зрада? Богдан Хмельницький наказав би з нього здерти шкіру, безумовно живцем –
-
Юлія Микитенко: «Ми таки не росія» –
-
Гладчук: Схоже це саме та Маруся, яка зробить інтернет через Дію, як того хоче путін та зеленский –
-
Гладчук: Ідея провести «потужну» miltech виставку і допомогти російському агресору роз'їбать село під Києвом (навести ракети балістичні) належить фсбешному кроту Зеленскому. Розслідування –
-
Vadym Gladchuk: дев'ять методів боротьби з російськими КАБами –
-
Про справжніх рятівників Києва у 2022 році –
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
