В ООН Україна звітуватиме про дотримання прав дитини
Розгляд першої періодичної доповіді України про виконання Факультативного протоколу до Конвенції про права дитини щодо торгівлі дітьми, дитячої проституції і дитячої порнографії відбудеться сьогодні у Женеві (Швейцарія) в ході 45-ї сесії Комітету ООН з прав дитини.
Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства юстиції України, за словами міністра юстиції України Олександра ЛАВРИНОВИЧА, доповідь включає в себе інформацію про виконання Україною положень Факультативного протоколу, зокрема щодо захисту дітей, які стали жертвами злочинів, перелічених у Факультативному протоколі, попереджання торгівлі дітьми, дитячої проституції та дитячої порнографії в країні. Крім того, Україна відзвітує щодо наявності в національному законодавстві норм про права дитини щодо торгівлі дітьми, дитячої проституції і дитячої порнографії. Окрема частина доповіді присвячена розвитку державою міжнародного співробітництва у цій сфері.
Міністр юстиції наголосив, що захист періодичних доповідей України про виконання положень міжнародних договорів у цій сфері, а також виконання нашою державою міжнародних зобов’язань у галузі захисту прав людини набуває особливо важливого значення з огляду на нещодавно набуте членство України у Раді ООН з прав людини.
Для захисту в ООН першої періодичної доповіді України до Женеви відбули представники Мінсім’ї, Мін’юсту, МВС, Мінохоронздоров’я, Мінпраці та МЗС.
***Верховна Рада України ратифікувала Факультативний протокол до Конвенції про права дитини щодо торгівлі дітьми, дитячої проституції і дитячої порнографії 3 квітня 2003 року.
Згідно із статтею 12 Факультативного протоколу кожна держава-учасниця протягом двох років після набуття чинності Протоколу для держави-учасниці подає Комітету з прав дитини доповідь, яка містить повну інформацію про заходи, вжиті нею з метою виконання положень цього Протоколу.
Після подання повної доповіді кожна держава-учасниця вносить у доповіді, які подаються нею Комітету з прав дитини відповідно до статті 44 Конвенції, будь-яку додаткову інформацію, що стосується виконання Протоколу.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
