Нанюханый псих Черновецкий в парках и скверах Киева собирается ввести комендантский час
Коммунальное объединение «Киевзеленстрой» предлагает Киевскому городскому совету ограничить посещение огражденных парков и скверов.
Об этом говорится в проекте Правил посещения городских парков, которые «Киевзеленстрой» представил на рассмотрение комиссии Киевсовета по экологической политике во вторник.
«Киевзеленстрой» предлагает Киевсовету включить эти правила в Правила благоустройства территории Киева, которые разрабатывает Главное управление контроля за благоустройством.
В частности, «Киевзеленстрой» считает необходимым установить часы посещения огражденных парков и скверов общего пользования в октябре-марте с 8.00 до 22.00, в апреле-сентябре – с 7.00 до 24.00.
Также «Киевзеленстрой» предполагает, что с 25 марта по 1 мая парки и скверы могут быть закрыты для посетителей для просушивания.
Коментарі
переглядівЧитайте по темі
-
Гладчук: Сухаревський пройшов найкращий поліграф на посаду Головкома ЗСУ 13 квітня 2014 року –
-
Yulia Anikse: Сирський, іди нахуй! –
-
Брат директора ДБР Сухачов купував десятки апартаментів по ціні смартфона –
-
Гладчук застерігає США від повномасштабної наземної воєнної операції проти терористичного режиму в Ірані –
-
Єрмолаєв, проти якого ввів санкції Зеленский, звинуватив головне управління розвідки міністерства оборони України у замаху на себе і сім’ю –
-
Сирский наказав розстрілювати українських військових. Анонс розслідування про злочини –
-
Спільники путін та зеленский причетні до вбивства 56 тисяч українських дітей у Маріуполі. Розслідування –
-
Cuba libre! За вільну Кубу! –
-
путінський кат українців Зеленский щедро нагороджував Лучанова за катування та вбивства українців. Розслідування –
-
putin and Zelensky are killing everyone — both Senator Graham, Parubiy, and Kubiv were against russia –
-
Щодо правомірності насильницького спротиву незаконним діям ТЦК: забуті норми Конституції України –
-
російський терорист путін через смерть сенатора Ґрема передав привіт Трампові. Розслідування –
-
Гладчук вимагає від рашиста Зеленского негайно припинити свавільні затримання, катування та жорстоке поводження щодо українців –
-
Адвокат вбивці по справі Єрмолаєва, пов’язаний зі Стрелковським, в домі якого жили Буданов і помічниця Зеленського – Левченко –
-
Солідарність з журналістами «Бабеля» і вимоги в ООН припинити катування у «Скелі» за віру –
